Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirkobiniu: gadałem kiedyś z Ukraincem i mówił, że lepiej wychodzi kupienie euro lub dolarów i wymiana ich w Ukrainie na hrywny. Ze sobą z Polski bierzesz hrywny tylko na start.
@Zashi: Z tym przelicznikiem USD i EURO to średnio przy większej ilość zgodzę się że można wyjść na + jak po negocjujesz.

@mirkobiniu W Łodzi nie wymieniałem bo się mi nie opłacało (w Majówkę jechałem). Jedziesz autem czy pociągiem ?
We Lwowie też są różne ceny i musisz dobrze poszukać by przelicznik był spoko.
@mirkobiniu: W zeszłym roku musiałem sporo nabiegać się po kantorach żeby kupić choć kupić hrywny. Okazało się że większość kantorów w łodzi nie posiada tej waluty. Osobiście polecam wymienić na miejscu lub jeśli jedziesz autem wymienić na granicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirkobiniu: Ja wyszedłem na tym lepiej. Nie wiem dlaczego podwójne przewalutowanie działało, ale akurat w tym okresie lepiej było mi wziąć euro.
@mirkobiniu: Poszukam na mapie i Ci podrzucę. Przypomniało mi się że na początku wymieniłem na hrywny, ale potem zapłaciłem raz kartą (mbank) i miałem taki sam kurs jak przy przewalutowaniu wiec potem już odpuściłem wymianę i tylko płaciłem kartą. (oczywiście nie wszędzie jest to możliwe)