Wpis z mikrobloga

Mirki proszę o pomoc
Co sądzicie o Armafie? Brać czy nie, w internecie można wyczytać skrajne opinie, jednym po reformulacji nadal się podoba,a nawet jest lepszy inni natomiast są strasznie zawiedzeni projekcją i trwałością. Z droższych perfum posiadam tylko Blue de Chanel, ale nie jestem zadowolony z trwałości tego zapachu i rozglądam się za czymś innym
#perfumy
  • 18
@Adamus22: Armaf podobno ma gorsze parametry w nowych wypustach. Miałem batch z 2016 i był ok, ale zapachowo Rasasi Zebra, jest mniej syntetyczna i po prostu lepsza. Nie jest to idealny klon, powiedziałbym z 80% podobieństwa, ale te 20% czyni go nawet bardziej interesującym od samego Aventusa.
Co do jakości Alharmain na ostatnim miejscu, dalej Amraf, Zebra i Jednak co czuć w porównaniu Jakość Aventusa jest wśród klonów niekwestionowana. Nie sprawdzałem
IMO zebra jest bardziej przystępna w odbiorze, a nowe batche CDNI to nadal kozaki. ostatnio więcej noszę Zebrę, ale gdybym miał wybrać pomiędzy tymi dwoma to wybieram Armafa. Zary, Mercedes itp. nawet nie mają do nich startu BTW