Wpis z mikrobloga

@Bigbrother: przez pierwsze 4 tyg było szkalowanie że jakiś INFUNCERÓW wzieli z łapanki

ale świadomość że to jest 30 reżyserka a 70% prawdziwych ludzi sprawiło że lepiej się to oglądało niż wszystkie PARADOKUMENTY i KLAN
  • Odpowiedz
@NEYTR909: a i do tej pory są teorię spiskowe że wszystko ustawione, łukasz agent tvn, tvn manipuluje glosami a ludzie są podstawieni. tak szczerze do bólu - pracuje w mediach od 15 lat. byłam przy takich produkcjach. i wszystkie te teorie są totalnie z dupy.
  • Odpowiedz
@Krinod: jestem z wykształcenia dziennikarką i mam zawodowe zboczenie, że trzymam się faktów nie insynuacji i teorii spiskowych. jeżeli ktoś udowodni, ze był przekręt - uwierzę. gdybym wierzyła we wszystko, co tu było pisane przez 3 miesiące to musiałabym uwierzyć, że Łukasz jest pracownikiem tvn co z moich info - jest totalną bzdurą
  • Odpowiedz
@Bigbrother: Dla mnie wszystkie teorie z dupy, poza tym że odcinki były montowane z myślą przewodnią. Cała manipulacja polegała na dobrym/złym pokazywaniu uczestników w programach o 20:00 i bbnocą. To wystarczyło do sterowania masami + podbijanie wojny SMS prze pokazywanie, lub nie pokazywanie procentów.
  • Odpowiedz
Wyniki mega. 12 lat temu jak leciało na TV4 to wyniki były średnio na poziomie 300 tys. A to było jeszcze w erze w której nie było streamow a taki Taniec z Gwiazdami potrafił mieć 5 mln oglądalności. O milionie w niedzielę mogli pomarzyć. Więc gratulacje dla Tvn7.
  • Odpowiedz