Wpis z mikrobloga

@spawacz_noob: nie wiem jakie sa kryteria oceny miernoty, po prostu nie chce mieszkac w Polsce bo uwazam ten kraj za wrogi swoim obywatelom, po co sie meczyc jak jest gdzie sie wyniesc?
Angielski c1
Niemiecki b2-c1
Dunski b1.
W kraju z tymi jezykami cos bym znalazl za srednia krajowa, albo wiecej, ale nie chce.
  • Odpowiedz
@spawacz_noob: Ludzie lgbt, lekarze, pielęgniarki i inni ludzie z sektora medycznego po studiach. Często ludzie z IT, ale tu inne kierunki emigracji. Owszem, patola także, ale patola zostaje też w kraju ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@spawacz_noob: Przeciwnie, Polska właśnie przez wielopokoleniową emigrację właśnie tych najambitniejszych jest intelektualnie wyjałowiona. Owszem emigrują też olbrzymie masy klasy robotniczej i patologii ale to zjawisko wcale nei powinno przysłaniać tego ważniejszego.
  • Odpowiedz
@spawacz_noob: programista 15k here. Zaczynałem tu od pracy w warehousie w tamtym roku. Na rozmowie kwalifikacyjnej starałem się to ukryć, ale w końcu powiedziałem im, że ten gap kilkumiesięczny to bieganie po magazynie. Okazało się, że to moja zaleta - stwierdzili, że wolą mnie od gościa z wiekszym doświadczeniem IT w UK i to, że pracowałem na warehousie, gdy nie mogłem nic innego znalezc, mówi o mnie, że będę odpowiedzialnym członkiem
  • Odpowiedz