Wpis z mikrobloga

Siema mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam taką zagwozdkę, otóż do 8 lipca mam wynajęte mieszkanie. No i złapałem ostatnio nawet ok pracę, bez jakiś szaleństw jest okej. Niby jestem specjalistą do sp. logistyki i handlu ale dostaje 2k na łapę i na premię nie mam szans przed zimą. I teraz dalsza część zagwozdki, moja luba wyprowadza się do rodziców na okres wakacyjny. I tu jest sedno, wrócić i poświęcić 2 miesiące na naukę programowania (oraz pomogę tacie z budową domu) i potem startować na juniora, czy może ciągnąć robotę i mieszkanie tutaj (Kraków) i starać się nauczyć jak najwięcej się da i potem i tak próbować na juniorka(dodam że jestem aktualnie na poziomie OOP i niedługo zacznę się uczyć "bardziej komercyjnie". Niby pierwsza opcja wydaję się lepsza bo więcej czasu, ale to nie daje mi i tak gwarancji dostania pracy, i potem od nowa szukać gówno roboty ( _) to mnie mierzi.Dodam że praca od 8-16, pon-piątek (czyli standard). Możecie mi pisać porady życiowe, nie odrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale głównym celem tego #gownowpis 'u jest poznanie Co ty anonimowy Mirku byś zrobił ?
Dorzucę taga, #programowanie bo jednak lekko dotyka tematu no i ofc #praca #pytanie

PS wiem że trochę mirkoblog to nie miejsce na to ale mam trochę mętlik w głowie i szukam jakiegoś punktu zaczepienia (ʘʘ)
  • 11
@DeathDust98: budowa cie zmeczy i nie nedziesz mial sily programować. Za dwa miesiace nadal nie bedziesz mial tyle skilla by byc juniorem, a do tego nie bedziesz mial zadnej roboty i kasy.
Chyba ze będziesz mieć farta i ktos cie weźmie mimo braku skilla, ale to nadal jest taka możliwość bez rzucania aktualnej pracy.
@DeathDust98: 'Jestem na poziomie OOP' nie za wiele mowi, ale od OOP do Juniora jeszcze daleka droga. Jezeli nie jestes studentem informatyki, a wnioskuje ze nie jestes, to samo znalezienie pracy zajmie min 2 miesiace od momentu rozsylania CV. Jezeli mialbym dokonywac wyboru to praca + nauka wieczorami. Wiem po sobie, ze nawet majac cale dni wolne ciezko poswiecic 8-10h na efektywna nauke. Edit: jednak jestes studentem co daje ci wieksza
@dzejro: aktualnie moje doświadczenie jako programista to praca jako junior PHP z rok temu (dosłownie 2 miechy) i potem się przeniosłem na serwis i logistykę (bo pieniążki). Sama budowa to wykończeniówka więc nic ciężkiego mnie tam nie spotka.

Aktualnie uczę się c# i jestem na poziomie oop,generics, collections, następne w planach mam thready, jakieś gui i potem myślę że asp.net albo cuś.
@DeathDust98

Aktualnie uczę się c# i jestem na poziomie oop,generics, collections, następne w planach mam thready, jakieś gui i potem myślę że asp.net albo cuś.


nie czytasz nic co się dzieje w C# że chcesz w asp.neta iść czy o co chodzi? :P