Wpis z mikrobloga

@dradziak: Akurat w przypadku aventusa nie spodziewałbym się specjalnej obniżki, ale kurcze za "luźniejszą" wersję aventusa nie dałbym 900zł za nic. Moim skromnym zdaniem, powinien kosztować w granicach wersji acqua od Creeda.
  • Odpowiedz
  • 1
@SnoobDuog
@dawid-osial
Kto by z nas nie chciał spróbować?
Dobrze by było, jakby każdy kto chcę przetestować zapach, złożył się na taką dyszke i koszt przesyłki i każde odesłanie dekantu do kolejnej osoby byłoby bezpłatne hehe...
Fajna opcja by była.
  • Odpowiedz
@dawid-osial: @dradziak: Czekamy na pierwszego mirka co wprowadzi abonament na rozbiórkę.
5 dekantów w miesiącu gwarantowane za 149,99zł w tym 2 dekanty z ultra niszą. Dodatkowo wersja vip za 169,99 z darmową wysyłką i 3ma nie powtarzającymi się próbkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dradziak: Jestem zawiedziony memiasem </3
Nie wiem, czy mnie dzisiaj przegrzało, ale La Nuit pachnie mi przepalonymi kablami. Jestem mocno zaskoczony () Sporo tonki, która dominuje, poza tym skóra. Oj, coś mi ostatnio blindy nie podchodzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZnubionekFan
Miałem do wyboru, albo zużyć do końca tusz na etykiety, albo na memasa xD
Rozsądek wziął górę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Każda opinia z którą się spotkałem już pokrywa się z tym co napisałem we wpisie, więc zaskoczenia nie może być :P
Spróbuj jak będzie zimniej, bo takie 25+ to za dużo na niego.
  • Odpowiedz
@dradziak: Strzeliłem godzinę temu w klimatyzowanym pomieszczeniu. Właściwie to mógłbym się pod Twoim wpisem podpisać. Liczyłem na lawendę, której też nie czuję (Beau de Jour postawił poprzeczkę całkiem wysoko) i więcej kardamonu niż jest.
Za to MB Select bardzo zaskoczył. Mega orzeźwiający. Świetna mięta z cytrusami. Gdyby tylko one były lepiej ułożone to byłby sztos. Tak to czasami mam wrażenie, że taką choinką zapachową zajeżdża []
  • Odpowiedz