Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Majac 27 lat mam ogromne problemy z koncentracją i pamięcią. np. będąc u dziewczyny w pracy poprosiła mnie żebym jej przyniósł to i owo tlumacząc mi dokładnie gdzie to jest. Wchodze do pomieszczenia gdzie mam to szukać i nagle pustka w głowie. Nie pamietam czego dokładnie miałem szukać i gdzie mimo, że słuchałem się jej z calkowitym skupieniem. No i tak mam czesto kazdego dnia. Juz od w kilku lat. Dopiero teraz uznałem, że to nie jest normalne bo wykańcza mnie to psychicznie. Studiuje grafike, duzo cwicze na różnych programach, ale nie używając jednego przez nawet tydzień, zapominam wiekszość rzeczy, ktorych sie uczyłem. Od 3 miesiecy siedze na bezrobociu bo nie mogłem wytrzymać ze stresujących sytuacji i konfliktów które czesto były wywoływane z powodu mojego nieroztargnięcia. Nie wiem już co robić, popadam w coraz większą paranoje na swoim punkcie i tym, że ze mną ewidentnie jest coś nie tak. Chcialbym jakas suplementacje zaczać, jednak nie chce isc do psychiatry bo pewnie prześwidruje mi mózg silną farmakologią, a nie chce uzaleznic sie od lekow ktore bede musial lykac przez wiekszosc zycia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: mam tak samo :o nigdy nie myslalem, ze to cos nadzwyczajnego. Czasem musze nawet dopytywac co mowila na poczatku jak skonczy rozmawiac. Ignorowalem to poniewaz ucze sie japonskiego jak i programowania gdzie nigdy nie widzialem brakow. Jezeli z czegos nie korzystam to o tym zapominam ale to naturalne zjawisko raczej.. To choroba?
Ot błąd- chodzi oczywiście o narządy człowieka ale mniemam, iż zadając to pytanie byłeś na tyle inteligenty i spostrzegawczy co by ta moja odpowiedź teraz była tak naprawdę zbędna.
@AnonimoweMirkoWyznania stres nie do wytrzymania i problemy z koncentracją to może być nerwica, miałem podobnie przy nerwicy - nie mogłem się na niczym skupić i miałem problemy z pamięcią.

popadam w coraz większą paranoje na swoim punkcie i tym, że ze mną ewidentnie jest coś nie tak

Kolejny objaw nerwicy. Polecam udać się do psychiatry.

pewnie prześwidruje mi mózg silną farmakologią, a nie chce uzaleznic sie od lekow ktore bede musial lykac