Wpis z mikrobloga

marka ktora jest warta 15 miliardow zielonych, w swojej kolejnej odslonie glownej serii, pierwszej na "duze" konsole ma animacje ktore wygladaja tak


@aleroc: Marka Pokemon niestety marnuje się pod skrzydłami Game Freak. Wszyscy wiązali z Pokemonami na Switcha duże nadzieje, a dostaliśmy dość skromne Let's Go. Samo w sobie nie jest to złą gra ale po pierwsze od pierwszej części prawie nic się w tej nie zmieniło, po drugie jak można
że w zasadzie nie muszą się specjalnie starać. Co by nie wydali i tak sprzeda się świetnie zwłaszcza gdy w kinach mamy Detektywa Pikachu. ¯_(ツ)_/¯


@goomba-pl: Prawda, pokemony dawno temu już wyeksploatowały się z tej formuły, a nowy ficzer w postaci (duże potworki to tylko pokaz tego, że nie mają pomysłu więc wciśniemy wam takie coś). Niestety, gra sprzeda się i pewnie dobrze, a Gamefreak tylko stwierdzi, że w sumie po
@cziterus: I tu pojawia się kolejny problem myślenie zero-jedynkowe. To, że na wykopie mamy patologiczne zoo co jest niezaprzeczalnym faktem #danielmagical nie oznacza, że wszyscy użytkownicy do niego należą. Jest tu wiele naprawdę wartościowych tagów i ciekawych ludzi jednak toną w morzu rakotwórczego gówna. Z resztą po co ja tu strzępie ryja po raz kolejny...
@goomba-pl: Ładnie spoiler dodajesz po czasie. Widzisz wystarczy, że zignorowałbyś zaczepkę a zbędnej dyskusji nie byłoby. Ale jeśli mamy powrócić zaś do sedna dyskusji - Game Freak może powinno zrobić sobie większą przerwę żeby puścić reset/reboot serii. Ale szanuję ich za jedno. Widzą jak prawa autorskie działają #pdk
@aleroc: game freak to lenie śmierdzące. Powinny im słupki sprzedażowe poszybować w dół to może japończyki otworzyliby te swoje zamknięte oczy i zrobili grę godną następnej generacji. Już nawet nie chcę wspominać o słuchaniu feedbacku ze strony fanów.
Mimo iż jestem fanem pokemonów to cieszę się z nagonki jaka jest na nich w mediach, a w szczególności /r/pokemon
- tekstury niskiej jakości (drzewo wygląda jak jakieś słabej jakości tree.jpg)
- brak
O jest @goomba-pl jest i @Kryspin013 teraz można usiąść i poczytać quality content na tagu XD Ja też się melduję i dorzucę do pieca:

W Pokemon SS dostajemy w końcu upragnioną małą rewolucję otwartego świata


@goomba-pl: Open world w poksach, ja podziękuję... Let's Go fajnie ogarnęli. Jak już to chciałbym upgrade tak jak ma być z nową Zeldą.

Let's go aboslutnie nie było rebootem a sipnoffem. A co do przerwy to
Pobierz H.....H - O jest @goomba-pl jest i @Kryspin013 teraz można usiąść i poczytać quality ...
źródło: comment_hgFoWJvC77czOu6n6vJZDEqquvN21Z8z.jpg
Let's Go fajnie ogarnęli.


@HHHHHH: Pod jakim względem fajnie? To znów ta sama gra tylko dodali mechaniki znane ze smartphonów.

Open world w poksach, ja podziękuję...


@HHHHHH: Dobrze zrealizowany open world w świecie Pokemonów mógłby być prawdziwym hitem i gra nie tylko dla fanów marki. Musieliby jednak zmienić całkowicie podejście pokazując ekosystem - to jak żyją Pokemony w środowisku naturalnym, a nie tylko buszują w trawie. Dzięki temu eksploracja i
Pod jakim względem fajnie?


@goomba-pl: Już wyjaśniam. Wolałbym nadal poksy w rzucie z góry, najlepiej jak nowa Zelda. Bardzo podobało mi się to, że poksy widać jak biegają po mapie. Fajnie, że można na nich jeździć i latać jak w FF MAXIMA. A reszta wyszła jak wszyła... Na licencji poksów jest robiony mmo na PC tam możesz sobie pobiegać https://pokemmo.eu/ i chyba druga... http://pokemon-mmo-3d.com/

Jest też alternatywna gra Temtem na steam,