Wpis z mikrobloga

@maximuss: nie wiem czy wiesz, ale zdjęcie mogło być zrobione zaraz po pigmentacji, więc to normalne, że brwi są wyraźniejsze i ciemniejsze. Gdy się wygoją to pigment wyblaknie w części i brwi nie będą wyglądały tak jak na zdjęciu. :)
  • Odpowiedz
@maximuss: eh tu ma jeszcze jakoś dobrze zrobione, pogoogluj sobie microblading - jest kilka "styli" i np. "feathering" jest bardzo naturalny.

co nie zmienia faktu że jak np. zrobie sobie hennę na brwiach (czyli farbowanie brwi na 2tyg) to wyglądam jak madonna przez pierwszy dzień.
i tak jak koleżanka wyżej wspomniała - microblading blednie, i po za tym kolor blaknie, więc patrząc na ten #!$%@? dobrany kolor, za rok czy
PaulStanley - @maximuss: eh tu ma jeszcze jakoś dobrze zrobione, pogoogluj sobie micr...

źródło: comment_K3BLusF0X88LfUGX9rVciWcMFSSJu9Zp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: "W ogóle brwi szoguna podobają się chyba samym kobietom bo jeszcze nie spotkałem faceta co by to propsował" XDDDDDD No po to to robią. Dla siebie a nie kur*wa dla jakiegoś stulejmana piwniczaka. Druga sprawa to chu*j cie to boli co kto robi ze swoim ciałem.
  • Odpowiedz