Wpis z mikrobloga

#bigbrother Powiem Wam szczerze, ze ja jako kobieta tez bym zareagowała jak Madzia. Dają jej cos w czym czuje się zle, coś co odslania jej kompleksy. Taka Magda Z dostała stylistkę chociaż Miss to z niej nie zrobili, ale na finał jedynej kobiecie NIC nie zapewnili. Zero organizacji.
  • 22
  • Odpowiedz
@olya: nie pieprz bzdur, to jest dorosła kobieta a nie dziecko. Wygląda jak syfiara w brudnym staniku i brudnym kombinezonie. Wiedziała do jakiego programu idzie i nie jest to "od przedszkola do Opola"
  • Odpowiedz
  • 0
@kum91: Ubrałabyś coś w czym nie czujesz się dobrze? Przykładowo masz spasione nogi a dostajesz mini. Idziesz w tym?
  • Odpowiedz
@olya: myślę że każda by miała zastrzeżenia do stroju jakby dostała coś co jej sie nie podoba i w czym źle sie czuje. Ale że problem dotyczy jukej to inaczej to niektóre odbierają. Jakby taką reakcje miała np. Angela to by wszyscy sie wstawili.
  • Odpowiedz
@olya: mam spasione nogi i założyłabym mini, jeśli wszyscy powiedzieliby mi,że dobrze w niej wyglądam. Każdy ma kompleksy ale niektóre wmawiamy sobie sami. Argumenty typu "mam zajebiscie podrapane nogi, bo sam je drapałam" czy "nie mam cycków, ale i tak wypadną mi przez dekold" do mnie nie docierają, to nie są kompleksy, to pustka w głowie. Przecież chłopaki mówili jej, że świetnie wygląda, a jeśli sie źle czuje to niech
  • Odpowiedz