Wpis z mikrobloga

Tango down @atari_XE AKA Tygrysek dodał mnie na czarną liste, pewnie nie wytrzymywał psychicznie nazywania go Tygryskiem albo zauwazył że pisanie po procentach do niczego nie prowadzi ¯_(ツ)_/¯
Został jeszcze 17 letni fan Monero
#bitcoin
  • 9
@Dantte: wypraszam sobie, mam 15 lat, co jeszcze bardziej cie upokarza, a dwa ja dodaje na czarną listę, ale pozwalam pisać pod moimi postami zablokowanym osobom, po prostu odsłaniam komentarze kiedy mi się chcę ¯\_(ツ)_/¯

kuźwa sam przed chwilą pisałeś że nie mamy argumentów, a teraz cały czas atakujesz argumentami ad personam, dyskusje uważam za zakończoną
@Dantte: Gość jest na tyle obsrany, że jak mu napisałem konkretne miejsce na spotkanie, to przez 24h przestał odpisywać myśląc nad tekstem jaki mi powie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najśmieszniejsze, że w jego alternatywnym świecie, jednocześnie bojąc się spotkania w konkretnym miejscu wymyśla takie rzeczy:

ustalmy miejsce spotkania, a co wiesz gdzie on mieszka, ten sprzedawca mlmów ? to możesz podać, bo chłopak nie chce


XDD
  • 1
@MelomanBTC: Wcale mnie to nie dziwi, chyba nie spodziewałeś się po gościu który obraza mnie w taki sposób ma jakikolwiek honor, i ze weźmie odpiwiedzialnosc za swoje czyny i słowa. Sfrustrowany 40 letni piwniczak probuje zablysnac na forum publicznym.
Ps. Nazywaj go Tygryskiem nie słonkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dantte: Taki odważny, a jak proponujesz mu spotkanie f2f, to #!$%@? przed tym jak przed ogniem i wymyśla jakieś rzeczy XD

Typowa 40 letnia porażka człowieka, bez osiągnięć życiowych, której jedynym celem w życiu jest pisanie przygłupich komentarzy na Wykopie. Przykre jak się patrzy na tak ciężki przypadek choroby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MelomanBTC no właśnie widzę. I jeszcze to gimnazjalne 'zgłoszę się do twojej dziewczyny po loda'
Ale z tymi nartami to #!$%@? wygrał internety. 'Niech ktoś' zrobi z tych jego wpisów zlepek i wstawi na mistrzowie.org czy tam demotywatory. Główna gwarantowana.