Wpis z mikrobloga

Jaki smartfon proponują Miraski, z jak najmniejszym wyświetlaczem (ewentualnie rozmiarami ogólnymi)? Aktualne 5.2" w honorze 8 jest dla mnie ciutkę za duże, wolałbym coś mniejszego. Tylko żeby to w miarę sprawnie działało i miało jacka 3.5", bo korzystam z niego w samochodzie.
#smartfon #telefony
  • 14
@mdmicky92 trzeba poczekać do września czy coś będzie o SE2, bo temat rzekomego następcy SE ponownie wrócił do internetu. Coś jeszcze przewinęło mi się przez oczy, że SE2 ma niby być w 2020, ale jakoś średnio w to wierzę.

Tak czy siak Xr/Xs/X to wymiarowo praktycznie to samo co Samsungi S10e, A20e, A40 czy Huawei P20/P30 lub Honor 10. Z tej trójki iPhone Xs i X są najmniejsze i są porównywalne z
@dajpandolara: albo poczekam na ewentualnego se2, albo wezmę coś z aktualnej oferty. Na pewno nic z serii X, bo to już za dużo dla mnie, zarówno cenowo, jak i rozmiarami. Nie lubię telefonów, których nie mogę swobodnie jedną ręką obsłużyć, czyli kciukiem mam móc zrobić wszystko, bez przekładania ręki. Czyli takie 4.5-4.7 to jest max co może być, także powyżej iPhone 8 nie ma co wychodzić.
@mdmicky92 no niestety. 7 i 8 bez plusa w nazwie to też jakiś sposób na ucieczkę od większych telefonów. Fajny by był nowy model z wymiarami właśnie 7 lub 8, ale z lepszym zagospodarowaniem frontu. Te same wymiary lecz z większym wyświetlaczem.
@dajpandolara: o ile to będzie prawda, tak ma właśnie wyglądać następca se. Podobny wymiar jak protoplasta, tylko większy wyświetlacz i podzespoły iphone 8. Ale ile w tym prawdy, to zobaczymy, bo to jak na razie mniejsze lub większe domysły
@mdmicky92: ostatnio odświeżyli iPoda Touch z 2013 roku, to już dopiero słabo wygląda. Taki design w 2019 roku, no litości. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wrzucili do niego bebechy z 7. Podzespoły z 8 byłyby dla mnie w zupełności wystarczające.