Wpis z mikrobloga

zginie ktos na motorze
komentarze: nawet mi go nie żal, dawca, hehe

z jednej strony w pl wiele jest tych głupich stereotypów i zgorzkniali ludzie od razu szufladkując: kupil motor- dawca. ma kase- zlodziej. ladna dziewczyna seksownie ubrana- dziwka.
ale czy to wszystko nie jest z zawiści?
sory ale kazdy facet chce miec motor xD odważniejszy do #!$%@? a inny do pojezdzenia w kółko po podwórku.

tylko problem polega na tym ze nawet majac maly budżet to musisz to tankować, ubezpieczenie drogie. droga zabawa nawet jak kupisz tanio wiec trzeba gnębić kogos kto wydał roczna pensje malkontenta na troche zabawy. bo po co, mógłby siedziec na dupie jak inni. w czarnym passacie.
komu to potrzebne #motocykle
  • 23
@niepanimaju: Akurat argument, że prawie każdy martwy motocyklista jest nazywany dawcą to prawdziwy problem. Jazda na motorze jest niebezpieczna, ale dlatego że inni uczestnicy ruchu nie przestrzegają przepisów i nie zdają sobie sprawy, że drobna stłuczka z jakimkolwiek motocyklem może prowadzić do śmierci kierowcy.

Jeżdżę od czasu do czasu na rowerze i to co wyprawiają niektórzy ludzie za kierownicą to jakiś koszmar, często niewiele brakuje do tego, żeby ktoś mnie zahaczył
@Pejnkiller: ja rozumiem, oczywiscie ze niebezpieczne. ale po co ten jad ludzi w strone motocyklistów. z zawiści. bo raz ze motor znaczy ze jakas kasa jest, dwa ze nawet jak masz auto za pol miliona pewnie wiekszosc motorów z silnikiem powyzej pol litra przyspiesza szybciej. no i motorem mozesz czasem pomiedzy samochodami jechac. janusze powinni do takiego paryża pojechac xD sam #!$%@? dostałem zatrzymałem sie i zmieniliśmy kierowcę
bo młodzi gniewni na skuterkach do pracy w korpo zapieprzaja i w dupie maja wszystko, masz im zostawić miejsce a jak nie zostawisz to w najlepszym wypadku pukają w samochod rękami. dżungla
@Pejnkiller

Jazda na motorze jest niebezpieczna, ale dlatego że inni uczestnicy ruchu nie przestrzegają przepisów i nie zdają sobie sprawy, że drobna stłuczka z jakimkolwiek motocyklem może prowadzić do śmierci kierowcy

To może niech motocykliści zdają sobie sprawę, że drobna stłuczka może doprowadzić do ich śmierci?

Co jeśli zdecyduję się na zmianę pasa stojąc w korku, podczas gdy między samochodami #!$%@? motocyklista i we mnie #!$%@?? To moja wina, że #!$%@?ł tak,
@niepanimaju tu nawet nie chodzi chyba o kase tylko o fakt ze niestety zapracowalismy sobie na taką opinię, popatrz co sie odstawia na chabowce ruch jak #!$%@? a typy na kolanie lataja po winklach, mnie najbardziej #!$%@? lebki po 15 lat na skuterach czy innych #!$%@? co mają nawkrecane za dużo verby i jemu podobnym( ͡º ͜ʖ͡º) a no i MC ci już maja odszczelone w palnik
@gawronfly przepisy jasno mówią też o ograniczeniach prędkości, które taki #!$%@? ma za nic i sam stwarza zagrożenie.
Widocznie nie trafiłeś nigdy na takiego, że w momencie upewniania się, że można wyprzedzić droga jest czysta, a dosłownie za 2 sekundy pojawia się jak spod ziemi rozpędzony motocyklista, którego nie miałeś szansy zobaczyć i odpowiednio zareagować w tak krótkim czasie.
Jeśli kiedyś taki we mnie #!$%@? i zginie, to nawet mi nie będzie
@troglodyta_erudyta: taka jazda tego motocyklisty to brak wyobraźni, że skoro jadę lewym pasem to nic nie będzie wolniejsze ode mnie, tylko że na takim myśleniu można się właśnie przejechać, robią to także szybko pędzący samochodziarze mrugający światłami żebyś im łaskawie zjechał jak robisz manewr wyprzedzania , bo im się spieszy jeszcze bardziej, brak wyobraźni i nie stosowanie zasady ograniczonego zaufania i mamy takie przeboje na drogach