Wpis z mikrobloga

Takie letnie wstania są skazane na porażkę na starcie. Chyba że jakiś legendarny serwer się wznawia lub otwiera kolejny. W l2 straszne pustki online jakieś 20% tego co poza sezonem ogórkowym. Zaczynają się wakacje, ale mało który małolat robi coś poza czekaniem na exp i graty. Trzeba jakoś przetrwać. Ja zaczepiłem się na malutkim polskim projekcie x7. Nie ma z kim toczyć wara, ale można sobie zrobić RB party na cały wieczór
@BengBeng: L2 Elixir (Interlude) stoi 3tyg więc jest świeży. Wczoraj było ponad 4000 zalogowanych kont, sporo osób w zespole administracyjnym, polecam bo nic na tą chwilę lepszego nie znajdziesz. Sporo polaków.
@JanuszSebaBach: @t1dzej: wbiłem sobie 20 lvl wczoraj na tym elixirze. Na spotach talking island, czy okolice gludio coś się kręci, sklepów też trochę siedzi. Oczywiście, że to boxy/supporty itp ale i tak lepiej niż na wielu innych. Ciekawe co będzie wyżej.
@JanuszSebaBach: 10 osób ale takich gdzie można powiedzieć na głosowym i na loozie poexpić, poskakać wokoło rb czy coś to już spoko. Rak jest gdy grasz jak w singla a jakiś xaxaxaxa czikibriki klan #!$%@? po low lvl spotach i ora wszystko co się rusza bo to takie bekowe.
@BengBeng: polecam priv classica. http://l2arion.com/ classic 2.9 / x15 / 4k+ online

Gram od 3 dni, to moja pierwsza styczność z classikiem. Nie spodziewałem się, że poczuję taką przyjemność z gry, jak 13 lat temu, kiedy pierwszy raz stanąłem w Talking Island. ( ͡° ͜ʖ ͡°)