Wpis z mikrobloga

@Hive_pl Serio... szkoda słów. Bardzo się cieszę, że chcecie w jakikolwiek sposób naprawić swój błąd, jednak czy tak ciężko zrobić to DOBRZE? Na waszą skrzynkę poszedł właśnie taki mail:

Witam
Na początku chciałbym pochwalić, że staracie się Państwo wyjaśnić sytuację z kodami, które jak się okazało były "nielegalne" z waszej winy, jednak jak już to robicie, to proszę postarać zrobić się to dobrze.
Wpisałem dokładnie 21 kodów o nazwie " I-LOVE-WWA", następnie otrzymałem od was bonus o nazwie "hive anti-fraud auto"na wartość -700, a dzisiaj otrzymałem od was kupon " hive_vouchers_reinstatement_campaig" na wartość 27 punktów.
Szybka matematyka mówi, że:
21 kodów x 27 punktów = 567 punktów
567 punktów - 700 punktów = -133 punkty
-133 punkty + 27 punkty = -106 punkty

Czyli jak widać, brakuje 106 punktów, które jednak chciałbym odzyskać. Zresztą pracuję jako developer aplikacji mobilnych i nie wiem jakim cudem z rachunków wyszło wam, że należy mi się tylko 27 punktów zwrotu? Macie tam jakiegoś kota, który chodzi po klawiaturze numerystycznej i wpisuje losowe cyfry, czy o co chodzi? Wystarczy zwykły SELECT z bazy danych na moim koncie, który policzy sumaryczną wartość kodów o nazwie "I-LOVE-WWA", doda do tego wartość kodu o nazwie "hive anti-fraud auto" i mnożycie wynik przez -1. W rezultacie otrzymujecie jaką wartość powinien mieć kod "hive_vouchers_reinstatement_campaig". Proste? Proste, a jak nie ogarniacie to może dajcie mi kontakt do developera, z chęcią nauczę go podstaw matematyki i baz danych. Ba! Napiszę mu nawet zapytanie, które ma wykonać...

Sprawa dotyczy konta, do którego przypisany jest ten mail, czyli: mojemail@gmail.com

Pozdrawiam

#hive
  • 2