Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Na kanale Mareckiego...nowy filmik z potężnymi oskarżeniami w stronę Kurzątkowskiego. Bił i tyranizował żonę nr. 1 powodując przedwczesny poród i zgon 6 dniowego synka. Kilka spraw sadowych o znęcanie się. Uwiedzenie koleżanki ze studiów ( archeologia) syna, ciąża i ślub nr. 2 powodem wieloletniego konfliktu z synem Michałem.itd itd. Informacje ponoć pochodzą z wiarygodnego źródła- od wieloletniego "przyjaciela" Kutzątkowskiego... Chyba się Marecki ostro zagalopował. Trudno w to wszystko uwierzyć, Kurzątkowski jest pazernym na forsę, przebiegłym manipulatorem i wielbicielem małych, młodych cycuszków, ale chyba te oskarżenia są mocno na wyrost. Jak to ogarnąć?
#jaktoogarnac
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szczera-optymistka: Gadanie trzy po trzy to jedno, a rzucanie poważnych oskarżeń w dodatku bez ładu i składu to drugie. Daleka jestem od obrony Kurzątkowskiego, ale i totalnie już zniesmaczona akcjami tego Mareckiego. Kolegi Pik zresztą też. Ludziom się w dupach poprzewracało i świrują, cipieją na tym yt aby tylko parę wyświetlen więcej było. Marzą o słodkim życiu z reklam chyba.
  • Odpowiedz
@bronya: Jesli to zwykle pomowienia o Jaca pojdzie z nim do sadu, a smiem watpic, zeby Marecki rzucal bezpodstawnymi oskarzeniami az tak grubego kalibru, bo mogloby to sie skonczyc duzym uszczupleniem portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kakayoko: Mnie to dziwi, że jeszcze się nie zaczął spektakl prawniczy. Przecież już miał wspaniałe dowody i sprawę oddaną do prokuratury, pienił się i podniecony z groźną miną straszył sądami, prokuratorami itd. I CO? Wielkie nic.
  • Odpowiedz