Wpis z mikrobloga

@CacyIsBack: ja kocham opio sobie co jakiś czas #!$%@?ć a teraz będę wchodził w oksykodon i koleżanka mówi że iv najlepiej a ja chcę #!$%@? pczuc maksium czegoś nowego wieć tak wyszło nie po to niećpałem opio przez bardzo długoo auuu
  • Odpowiedz
@Darkejas: no ale czemu opio?

Ja np lubie kwasy grzyby i inne tryptaminy itd bo osiagam na nich mega wizualizacje jakies #!$%@? kontaktu poza smartphonem a za pomoco muzgu

Lubie stimy zeby sie skupiac, #!$%@? nadgodziny, albo ruchac swinie

Prosze wyjasnij mi co widzisz w tym opio?
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: ja też jestem szczęsliwy bez cpania i nie ćpam żeby być szczęśliwym ale to jest zupełnie inne szczeście nwm to uczucie tylko pod to słowo można przypisać poprostu
  • Odpowiedz
@Darkejas: do tej pory sprobowalem bupre tylko i mi sie nie podobalo, bo tylko rzygalem

Myslisz ze na kodeinie albo majce czy trampku bedzie mi lepiej?

Polecilbys mi opioidy jakies? Chociaz ja jestem sajkoswirem i stimowcem chcialbym was zrozumiec.

Powiedz jakie opio mnie przekona bo bupra nie dala rady
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: ja jestem tez sajkoświrem ale cpam wszystko poprostu bardzo dobre opio to był mak ale już nie ma w sklepach klepciucha kodeinka jest fajna ale to takie nic nawet przy tramadolu no za kilkanaście godzin jebne iv oksy a on jest podobno nad opio wedłu wielu ludzi to ci napiszę wtedy dokładniej ale z tych co bralem dla ćpania to najlepsze no to chyba morfina i maczek, ale koda
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: Wiesz, to jest róźnie. Jeden kocha alko i smieje się z helupiarzy i na odwrót. Zależy czego chcesz od fazy i od nastroju czy samego człowieka - np deks przy dobrym humorze mnie zjada, ale jak jestem smutny i #!$%@? deksa to jest super. Jest też coś takiego jak politoksykomania.
  • Odpowiedz