Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się, czy kupić za 4 stówki na #olx słuchawki #bose QC 25. Z tego co wynika z ogłoszenia to mają jakieś pół roku więc powinny być na gwarancji, ale sprzedawca nie ma paragonu. Ktoś miał doświadczenia z #gwarancja tylko po numerze seryjnym, albo czy naprawdę w większej ilości przypadków wymieniają bez problemu?
Nie chcę się łudzić tymi wpisami, że słuchawki po gwarancji, a typkowi przysłali nowe z nowej wersji xD

#sprzedaz #sluchawki #zakupy
  • 6
@ZielonekRogacz: zależy czego od nich oczekujesz jeśli priorytetem jest perfekcyjna izolacja od otoczenia to jak najbardziej a jeśli to ci nie jest tak potrzebne a bardziej chcesz iść w jakość dźwięku to są już nawet modele powyżej 200zł które je kładą w tym temacie delikatnie mówiąc
@bartek888: No nie wiem, są dość ładne, oceny mają dobre i niby serwis jest w porządku - a dodatkowo jak kupuję używkę, to nie traci na wartości. Te słuchawki myślałem, żeby były taką próbą, jakby mi się spodobały to bym celował potem w QC 35 II. Jakie słuchawki je "kładą"? No głównie chce bezprzewodowe, głównie do używania w pracy, czasem w podróży
@ZielonekRogacz: myślałem że one są po kablu, w takim razie bardzo cie przepraszam bo na słuchawkach po BT to już się nie znam, nie ufam tej technologii jeszcze i nie lubie być stratny na dźwięku w dodatku te opóźnienie przy oglądaniu filmu u mnie je całkowicie dyskwalifikują
@ZielonekRogacz dźwiękowo to one są takie se... Tzn audiofilskie brzmienie to to nie jest. Mam QC25 i używam tylko w samolocie, czasem w autobusie. BOSE i ta ich psychoakustyka... :) Generalnie brzmienie może się podobać bo jest w miarę spokojne i wyważone, ale wyraźne sztuczne. Czy to wada to zależy, bo tego rodzaju słuchawki mają być łatwe w odbiorze, poza tym one dostosowują jakoś brzmienie swoje do dźwięków w otoczeniu. Dźwiękowo nie