Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy: Wiemy że powstają takie perełki jak Metroid Prime 4, Bayonetta 3, Astral Chain, Animal Crossing, Luigi's Mansion 3, Pikmin, Yo-Kai Watch 4, Shin Megami Tensei V, Super Mario Maker 2. Prezentacje Astral Chain, Super Mario Maker 2 i Yo-Kai Watch 4 to w zasadzie 100% pewniaki, ciekawe co z resztą i z tym czego jeszcze nie ujawnili?
  • Odpowiedz
dorzuci swoja cegielke do festiwalu #!$%@?


@PurpleHaze: Dramatu nie będzie, znamy pewniaki które są fajne ale to trochę mało do uratowania E3. Przydałaby się jakaś dobra niespodzianka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goomba-pl:

>Nintendo

>ratowanie poziomu E3


xD

Przez 40 minut będą gadać o nowych pokemonach, a przez resztę czasu pokażą trailery zapowiedzianych już gier + kilka indyków/portów.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Mnie akurat z wymienionych przez ciebie niewiele interesuje, może Animal Crossing i Bayonetta, prócz tego na pewno Sword/Shield, dlatego liczę właśnie na coś, o czym nie wiemy jeszcze nic :)
  • Odpowiedz
@goomba-pl: w sumie co roku jest gadka, ze jest mierny poziom i ja tez zawsze bylem raczej zawiedziony tym co nintendo pokazuje. Osobiście liczę na nowe pikminy (może być porcik trójki) lub nowe-stare paper mario, ale na te gry liczę tylko po to, zeby jak co roku się zawieść. Natomiast całkiem realnie spodziewam się, że pokażą jakieś nowe gierki i przynajmniej jedna przypadnie mi mocno do gustu.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: co ma ratować? Przecież tegoroczny e3 wypadł lepiej niż zeszłoroczny, gdzie nie pokazali zupłenie NIC. W tym roku jest co najmniej kilkanaście dobrze zapowiadających się gier które mnie zainteresowały. Co do Nintendo to rok temu mieli jedna z najgorszych prezentacji więc tym bardziej nie rozumiem tego wpisu. To miał byc jakiś żart/sarkazm? Jedyna dobra gra od Nintendo w tym roku to Super Mario Maker 2. Reszta mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
W tym roku jest co najmniej kilkanaście dobrze zapowiadających się gier


@kontowykop: Gusta i guściki. Kolejny DLC, kolejny odgrzewany kotlet i gierki których najważniejszym elementem są kolorowe skórki dla postaci ciężko mi się tym jarać.

Nintendo to rok temu mieli jedna z najgorszych prezentacji


@kontowykop: W kraju kwitnącej cebuli Smash nie jest zbyt popularny nie dziwię się, że ci się nie podobało. Dla mnie też było za dużo tego Smasha.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: @kontowykop: mam (realne) nadzieje że powiedzą coś więcej o lugii mansion 3, jakieś konkrety jak data premiery i wiecej trailerów :)
a z nadziei bardziej z kosmosu mam liczę że zaprezentują Wiedźmina 3 na switcha :D
poza tym to mario maker mnie nie jara, a i do poksów nie mogę się przekonać (do gry, filmy i bajki lubie i się na nich wychowałem).
Pewnie będzie też fire emblem. Na
  • Odpowiedz
@goomba-pl:

Gusta i guściki. Kolejny DLC, kolejny odgrzewany kotlet i gierki których najważniejszym elementem są kolorowe skórki dla postaci ciężko mi się tym jarać.


Ja osobiście czekam na Cyberpunk, a zwłaszcza na Microsoft Flight Simulator, żadna z tych gier nie pasuje do Twojego opisu.

Głosowałem na 'nie', bo nie wierzę, że Nintendo rzuci jakąś 'bombę'.
  • Odpowiedz