Wpis z mikrobloga

Kumpel przychodzi do mnie z 4. wydaniem Magii i Miecza.. zna ktoś dokładne rozmiary planszy? Bo plansza jest strasznie duża i nie wiem, czy składać duży stół, czy nie? :| Poza tym, tak z ciekawości, który waszym zdaniem dodatek jest najlepszy :D ?
  • 5
@Czlowiek: Tylko że wtedy plansza była A4 a teraz jest przynajmniej A2, poza tym wtedy potwory miały swoje podstawki i w ogóle.. teraz jest spoko, tylko plansza wielka w choj.
@XTas: O ile się nie mylę to mam pierwsze wydanie z planszą składaną z 4 puzzli i każda część jest wymiaru mniej więcej A4. Więc całość to jakieś A2 ;p
@XTas: @Priya: Ja grałem w wersję z roku ok '95 i tam była mapa A2 w jednym kawałku, sam już nie wiem która to edycja, myślałem że to pierwsza. Zawsze można rozłożyć duży stół to i zmieścisz więcej piwa i kanapek. Dywan też by się nadał.
@Czlowiek: @Priya: Dobra, dzięki, to rozkładam duży. Ojoj, może przesadziłem z tą planszą, no ale w każdym razie na pewno była mała, nie pamiętam też, która to edycja. W każdym razie dzięki jeszcze raz :D