Wpis z mikrobloga

Wykop 3 dni temu;
Czy wy nie rozumiecie że nie kupuję gier w ciemno? Takim działaniem psujecie rynek bez względu na markę. Choćby to był Gothic 4 czekasz na pierwsze recenzje a później kupujesz.

Wykop dzisiaj;
O #!$%@? zatrudnili amerykańskiego aktora z holiłudu ja #!$%@? dajcie mi preorder szybko!!!

Gardze wami

#cyberpunk2077 #gry #niepopularnaopinia #oswiadczrnie #cdproject
  • 35
@korporacion: od dawna ludzie mówili, że tylko będą robili wyjątki dla Cd Projekt i Rockstar.


@ruum: Dlaczego mieliby robić wyjątek dla CDP? Chyba tylko dlatego, że to polskie studio. Rockstar ma za sobą wiele tytułów i każdy z nich udany, szczególnie seria GTA, którą można brać po prostu w ciemno, a CDP? Jeden całkiem udany Wiedźmin 3. No faktycznie jest to powód do tego żeby zaufać komuś w ciemno (
@ruum: GTA IV było według mnie jedną z lepszych odsłon serii, jak nie najlepszą. Problemy z optymalizacją na PC były, ale to serio nie powód do utraty zaufania. Mimo wszystko dziesiątki bestsellerów vs jeden udany tytuł. U kogo jest większe prawdopodobieństwo, że się zawiedziesz? Pomijając, że nawet Wiedźmin nie był grą perfekcyjną, ale klimat i nietypowe podejście rekompensowały niedoróbki i monotonię.
@ruum: Pomijam, że klimat w Wiedźminie koncertowo #!$%@? szczuciem cycem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bohaterki nie mogły być normalne, klimatyczne, o nie. Wszystkie musiały mieć wielkie dekolty i cyce, wincyj cyców. Nawet randomowe NPC miały cycki w rozmiarze xxl na wierzchu. To tak strasznie psuło klimat, że szkoda gadać, bo zrobili ze wszystkich lasek kurtyzany, a z Wiedźmina jakiegoś żigolaka.
r.....p - @ruum: Pomijam, że klimat w Wiedźminie koncertowo #!$%@? szczuciem cycem ( ...

źródło: comment_hYxxdBmxJLcCHMH8GsdHzCJGJQ9ksQI6.jpg

Pobierz
@korporacion: Ale o co Ci chodzi, stary? Rozumiem nagonkę na preordery, ale jakie jest ryzyko, jeśli chodzi o Cyberpunk? W najgorszym wypadku dostaniemy średniaka/dobrą grę, takie 7/10, która starczy nam na dziesiątki godzin. Ich polityka jeśli chodzi o lootboxy i DLCki jest klarowna i otwarta więc nie ma żadnego ryzyka że zostaniemy naglę oszukani albo będziemy musieli płacić 100 złotych za różową skórkę dla bohatera, więc dlaczego nie zasłużyli na kredyt