Wpis z mikrobloga

Ja to mam szczęście do dziwnych typków i propozycji. W skrócie, wyprowadzałam się jakiś czas temu i na moje miejsce wbil gościu ze screenów. Wypisywał do mnie jakieś dziwne rzeczy, chociaż wiedziałam ze ma dziewczynę i się z tym jakoś nie krył też. Dzisiaj, po 4 miesiącach, zaczął do mnie pisać znowu. Pisałam z nim tak specjalnie, żeby sprawdzić jego intencje. Widziałam go raz w życiu na oprowadzaniu po mieszkaniu.
Wszystkie screeny chcę wysłać jego różowej, bo byłe współlokatorki mówią, że to świetna dziewczyna i szkoda jej, że na takiego śmiecia trafiła. Jeszcze chcą zamieszkać razem za 3 miesiące.

#seks #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #przegryw

reszta screenow w komentarzach
Ecul - Ja to mam szczęście do dziwnych typków i propozycji. W skrócie, wyprowadzałam ...

źródło: comment_VjXvRyKhLBgcSdcVgqLaOKICYzpcTGF8.jpg

Pobierz
  • 88
@Ecul: #!$%@?, że też takie mózgi chodzą po tej planecie... jeszcze żeby to jakoś subtelniej rozgrywał, udawał przyjaciela itp. To nie gość z jakąś polacką mordą po technikum w pieścirogach naoglądał sie Californication i myśli że jest drugim Duchovnym.
Kiedyś po psychotropach miałem tak dobrą gadke że mirabelka która miała chłopaka wysłała mi cycki. Zdjecia ofc usunąłem bo moja ex je znalazła a z tą mirabelką dalej jestem w dobrym kontakcie.
@Nenciak: Normalnie sie zaprzyjaźniliśmy przez neta, opowiadała mi o szkole, o tym jak jej sie układa z chłopakiem etc. Wysyłała mi zdjecia jak kupowała sobie jakieś ubrania, jak wyglądała w sukience na studniówke albo na wesele itp a ja z czasem dawałem delikatne aluzje że chciałbym zobaczyć troche wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LZBNZ: eh nie chce mi się póki co wszystkich wołać. Póki co nie mamy jak poznać jej nazwiska, bo ponoć w mieszkaniu nie ma ani jego ani jej. Jak tylko się pojawią to dziewczyny ogarną to dla mnie.
@Ecul: moim zdaniem nie powinnaś tego pisać.

Ktoś nie chce krzywdzić swojej ukochanej, po prostu musi zaspokoić swoje potrzeby. Lepiej żeby zrobił to tak i był z nią szczęśliwy. Seks bez zobowiązań to korzyść dla obu stron. Ty dokonałaś aktu prowokacji bo skoro nie byłaś zainteresowana to trzeba było odrazu się wyprzeć.
@LZBNZ: mmm czego oczy nie widzą tego sercu nie żal hehe. Pomyśl czy Ty byś chciał żeby Twoja różowa się bolcowala na boku bo masz za mały sprzęt i jej nie zaspokajasz. Nie wiem jak u innych, ale wydaje mi się że seks jest jedną z ważniejszych rzeczy w związku i jeśli w sferze łóżkowej się nie uklada to może mieć to odbicie w życiu codziennym.
Ta dziewczyna planuje z nim
@Ecul: tylko wytłumacz jej to tak jak to tutaj napisałaś i mi wytłumaczyłaś. bo kobitka może się załamać i jeszcze sobie coś zrobi

przy okazji mogłaś z nim spróbować skoro i tak masz zniszczyć jej życie to jeden ciul czy sie z nim prześpisz czy nie :)
@LZBNZ: lepiej żeby załamała się teraz, niż po ślubie, niż jak będzie dziecko i będzie musiała siedzieć z takim robakiem ze względu na nie. Takie rzeczy wychodzą, prędzej czy później, albo zarazi ją wenera albo przyniesie dzieciaka.

Jestem w związku i nie wyobrażam sobie zdradzić mojego niebieskiego, nie potrzebuje, żeby jakiś randomowy chłopek spełniał moje potrzeby, bo zwyczajnie ma o nie kto dbać.