Wpis z mikrobloga

Mirasy szukam strzelanki online. Czy #bfv to dalej takie mega gwno? Ograłem rainbow six siege ale za ciasne mapy. Znajomi maja ps4 wiec raczej szukam czegos pvp.
#xboxone
  • 8
@crk11: bf5 był spoko w multi ale na start mało map było. Nie wiem jak teraz, bo pododawali trochę do tego dodali battleroyal i mają dodawać nowe. Jeśli chodzi o kampanie to piach. W sumie też się zastanawiam czy kupić, bo miałem pożyczoną żeby przejść kampanię
@crk11 według mnie jest mega, na początku faktycznie ubolewało multi - mało map i od groma błędów ale teraz jest bardzo spoko. Jak na razie dodali chyba jedna lub dwie mapy ale mają dodać jeszcze chyba 4
@crk11: aaa ja myślałem, że chcesz na ps4 kupować do grania z znajomymi xd, a tam Ea Access dopiero od lipca. No, ale jak na Xboxa to warto też sprawdzić, jeszcze battlefront 2, bo o ile gra dostała za lootboxy, to sam gameplay był naprawdę bardzo dobry.
@crk11: bf troche sie zmienił, dodano bodajze 3 mapy i jezeli chodzi o mnie to stracila troche na wydajnosci. Jedyne co sie nie zmienia to to, że na znaczną odległość łatwiej trafi z mp 40 niz znajperki :-D Ale tak to gra sie przyjemniej niz przy premierze.