Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirki i Bombelki mam dla was #rozdajo, do zdobycia 3 kody rabatowe, każdy o wartości 500zł do wykorzystania w sklepie internetowym z częściami motoryzacyjnymi superparts.pl.

Aby wziąć udział należy zaplusować ten wpis, zielonki biorą udział - przecież mamy już poważne zabezpieczenia na wykopie.

Dodatkowo dla każdego kto wpisze podczas zamawiania kod rabatowy WYKOP dostanie 6% rabatu na wszystkie produkty w koszyku (nie dotyczy kosztów dostawy). Powyższy kupon będzie ważny do 2019-06-11 23:59:00.

Wybór 3 użytkowników nastąpi zaraz w poniedziałek (10.06.2019) po wszystkich #mecz (po ~23:00) poprzez mirkorandom.

#motoryzacja #samochody #motocykle #promocje #superparts #zakupy #kodyrabatowe #mechanikasamochodowa
superparts_pl - Mirabelki, Mirki i Bombelki mam dla was #rozdajo, do zdobycia 3 kody ...

źródło: comment_lrx8vZlO7nesLk5kcuwZfagdhONDp15k.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@superparts_pl: to jeszcze zróbcie tak że jak klikam na "wybierz model" albo "wybierz markę", whatever, wybierz cokolwiek, to żeby to pole do wpisywania aktywowało się automatycznie, bez potrzeby upierdliwego klikania tam ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@superparts_pl: Wykryłem innego małego buga. Jestem zalogowany, ale po kliknięciu logo SUPERPARTS wychodzę do strony głównej i widzę przycisk LOGOWANIE - czyli jestem wylogowany? A gdy kliknę MOJE KONTO widzę WYLOGUJ. Mogę powtarzać czynności, jestem na zmianę zalogowany i wylogowany :)..

Ps. z konta p. Anny już mnie wywaliło, jest ok...
  • Odpowiedz
@superparts_pl: Ok, może się czepiam ale macie niekompletną bazę olejów do typów samochodu. Po wpisaniu mojego typu samochodu (marka, model, silnik) klikam na OLEJE i widzę 67 stron - oleje do kosiarek, przekładniowe... Po kliknięciu na podstronę "Olej syntetyczny" - Brak produktów w tej kategorii. To samo jak wybiorę producenta np MOTUL. Albo wyszukiwanie macie skopane albo powiązań obiektów nie macie porobionych poprawnie. Czyli z Waszej strony się nie dowiem jaki
  • Odpowiedz
@superparts_pl: widzę, że zgłaszanie błędów się rozpędziło w komentarzach więc też dołożę coś od siebie: jak szukałem części do łady i wchodziłem np. w układ chłodzący i chłodnice to pokazywało mi żarówkę H4 jako jedyny wynik. Podobnie w innych kategoriach chociaż już nie podam konkretnego przykładu bo nie zapamiętałem
  • Odpowiedz
@wykopjestgupi: Zapisałem sobie, postaramy się wdrożyć.

@morti92: Zminimalizowałem działanie cloudflare i pousuwałem cały cache z tym związany. Nie powinno się już nic takiego wyświetlać, a za moment skontaktuje się jeszcze raz z tym Panem. A problem z wylogowywaniem sie i zalogowywaniem na stronie głównej przedyskutujemy i postaramy się coś zaradzić.

Dziękuję za wszystkie zgłoszone błędy. Cokolwiek wam przeszkadza na stronie i macie ochotę to piszcie, pomoże to nam.

@p0mian:
  • Odpowiedz
@walera: @tobiisgoodboy: Na szybko nie jestem w stanie rozwikłać dlaczego co innego wyszukuje niż powinno, produkty do tego modelu mamy w ofercie. Spróbuj się skontaktować telefonicznie albo przez czat na stronie to koledzy pomogą znaleźć odpowiedni produkt.

@morti92: kontakt@superparts.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No nie wiem - plusować czy nie. Niby sklep z częściami motoryzacyjnymi, a nie ma części do motocykli/motorowerów/skuterów. Niby dostępne jest milion części, ale dźwigni zmiany biegów z łącznikiem do Romet Pony Monster 50 nie ma. A może ktoś z Was wie gdzie taką część kupić? Uprzedzam, że w największych sklepach nie ma, a nawet jak są na stronie, to w ciągu 3 dni oddają kasę i przepraszają, że nie ma.
  • Odpowiedz