Wpis z mikrobloga

#gry #xbox #komputery

Szukam pada do grania na pc. Chcę żeby się łączył bezprzewodowo, 2,4Ghz lub bluetooth. Lepiej bluetooth bo chciałbym go czasem podłączyć do telefonu. Z tego co wykminiłem to pady od xboxa by się nadały, tylko które? Bo tyle ich jest że już trzy razy się zgubiłem.

Chyba że są jakieś inne możliwości? Tylko nie chce mi się bawić w 15tysięcy modulatorów itp. a później się okaże że i tak coś nie działa.

Do pada xbox znalazłem też taką małą kierownicę z drukarki 3d, na czymś takim też mi mega zależy

Budżet to jakieś 150-200ziko

Dzięki :)
  • 9
@Athen-75: Szczerze mogę polecić pada od X360. Nie mam pojęcia jak z podłączaniem do telefonów, nigdy tego nie potrzebowałem - przy graniu na PC sprawdza się znakomicie, trzeba ino dokupić taki dynks (PC wireless receiver się to to chyba nazywa), koszt w okolicach 50 złotych.

Główna zaleta - ZNAKOMICIE leży w dłoniach, jest na tyle lekki że nie sprawia kłopotów przy dłuższych sesjach i na tyle ciężki że nie sposób
@Athen-75: Tak, na "plecach" pada masz "koszyk" na baterie - możesz tam wrzucić zwykłe paluszki, akumulatorki AA lub kupić coś takiego: https://allegro.pl/oferta/bateria-do-pada-xbox-360-akumulator-4800mah-kabel-8109456923 - ustrojstwo "zastępuje" koszyk. Wymiana baterii jest banalnie prosta, odpinasz koszyk, wrzucasz paluszki, przypinasz, jedziesz dalej ;)

Jeśli używasz akumulatorków AA, to możesz je ładować takimi kablami - https://allegro.pl/oferta/kabel-xbox-360-play-charge-1-5m-ladowarka-7856610256

Ale przestrzegam - "wireless receiver" tak czy srak będzie potrzebny, te kable jedynie ładują baterie, nie da się za ich
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Athen-75: Pad od Xboxa One będzie jak znalazł. Jest wygodniejszy niż ten z X360, łączy się po bluetooth i jest domyślnie wykrywany w wielu grach. Nie wiem jak z podłączeniem do telefonu, bo nie próbowałem.

Co do baterii, to kupiłem w Ikei akumulatorki 2450 mAh i ładowarkę z Chin. Być może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale baterie mogę wziąć do innych urządzeń