Wpis z mikrobloga

Czy wy też musicie chodzić za dziewczyną by ją dotknać

Z dziewczyną 3 lata i ona zawsze zwraca mi uwagę, że facet zawsze musi zdobywać kobietę, a tym samym muszę jej mówić czułe słówka, chodzić za nią żeby ją móc dotknąć (ona mówi że chodzi o pierwotne instynkty i to że ona decyduje kiedy ją mogę ją dotknąć (chodzi tutaj np o dotyk polik - polik)

Mówi że zapobiega to zwłaszcza znudzeniu przez faceta, który ciągle musi zdobywać i kokietować samice.

Inaczej to wymiana barterowa mile słówko = przytulenie polik polik, czasami dobry uczynek też, robienie zakupow itd

Wiadomo, że czasami warto wyznać uczucia fizyczne to staram się tak by móc przytulić.

Jak jest u was? Czy naturalnie się rpzytulacie czy musicie coś dać wzamian?

#pytanie #zwiazki
jmuhha - Czy wy też musicie chodzić za dziewczyną by ją dotknać

Z dziewczyną 3 lat...

źródło: comment_rFf4uMvAU7IIrKvW9TzqQ3PbJiTmcshJ.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Też mam tak 2.9% (20)
  • Mam ale czasami nie daje jej nic 2.2% (15)
  • Zawsze przytulam kiedy ja chce 94.9% (648)

Oddanych głosów: 683

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 159
@jmuhha: różowemu pierwotne instynkty z praniem mózgu przez feminazi się poebało. Pierwotnie samiec brał maczugę, walił po łbie, zaciągał do jaskini i rżnął ile chciał, a potem wyrzucał/zabijał jak w krótkim czasie nie dała potomstwa
  • Odpowiedz
@jmuhha: tak. Jak dzisiaj na to patrzę z perspektywy obecnej partnerki, to był jeden z głównych powodów (bo za brakiem takiego prostego kontaktu fizycznego idzie też coraz mniejsza ilość zbliżeń w łóżku...).
Generuje to dużo problemów i frustracji, a z czasem coraz trudniej to przełamać bo obojgu wam wydaje sie to nienaturalne i wymuszone. Aż nadchodzi kres, bo coby nie mówić o facetach, że mają być twardzi i silni, to
  • Odpowiedz
także wyplącz się z tego póki możesz, albo z nią pogadaj... co innego zdobywać kobietę (czyli podtrzymywać wzajemne zainteresowanie sobą), a co innego gdy musisz w cudzysłowiu 'płacić' za każdy gest z jej strony.
  • Odpowiedz
@jmuhha: pogrzalo cie?! To ty jestes samcem alfa, dotykasz i grzmocisz kiedy chcesz i jak chcesz, ty masz miec decydujace slowo. Jak by mi laska wyskoczyla z takim tekstem to bym parsknal az bym oplul;)
  • Odpowiedz
@jmuhha
Poerdolenie. Ona powinna chcieć kontaktu fizycznego tak samo jak ty. A nie bawię nie się w jakieś dziwne gierki. Ile macie po 13lat? A ona takie głupoty wyczytała w Bravo Girl ?

To nie jest zdobywanie kobiety, tylko robisz z siebie kundla który musi #!$%@? szereg sztuczek żeby dostać ochlapy z stołu.
Nie wiem czy z nią na ten temat rozmawiałes ale...
  • Odpowiedz
  • 6
@jmuhha Dziewczyny, które tak się zachowują, myślą chyba że są jedyne na świecie a ich partner jest ślepo w nie zapatrzony, nie widząc reszty świata. Te biedaki się męczą, starają, dostając w akcie łaski odrobinę kontaktu fizycznego. To jest chore. Te kobiety nie zdają sobie sprawy chyba, że prędzej czy później znajdzie się inna, która facetowi sama chętnie wskoczy na bolca, bez żadnych ceregieli. To się zawsze tak kończy i zawsze
  • Odpowiedz
@jmuhha: ja to tak tęskniłem, że swojej spokoju nie dawałem jak się widzieliśmy xdd Ale u Ciebie to jakaś #!$%@? jest. Dziewczyna ewidentnie piehdolnięta
  • Odpowiedz