Wpis z mikrobloga

369415,07 - 5,00 = 369410,07

Na świeżo, bo własnie wróciłem do mieszkania. Byłem na biegu jak widać ze zdjęcia na lotnisku. Zapisałem się głównie dla tego "gimmicku" xD
Nie wiedziałem czego od siebie oczekiwać, bo nigdy nie brałem udziału w biegach na tak krótkim dystansie. Więc postanowiłem na początku pobiec na maksa, a potem coraz szybciej. Jak widać po wykresach, to coś poszło nie tak i tempo było stabilne. Jedyne co, to mogłem zabrać więcej wody na przedstart i wszamać jakiegoś banana, bo tego nie zrobiłem. Dobiegłem na mete z wielką ochota na puszczenie bełta (obyło się bez) z czasem 21:50.
W nocy komunikacja na i z lotniska jest co godzinę, albo i rzadziej, więc organizator zachęcał do zbierania się w grupy w samochodzie, więc ogłosiłem że mam jedno miejsce.
Tutaj warto zaznaczyć, że mój samochód to dostawczy van z dwoma miejscami tylko (kierowca+pasażer). Zgłosiła się jedna dziewczyna z Gdynii, więc pojechaliśmy razem. Musiała się nieźle przestraszyć (ja bym był przestraszony na jej miejscu xD), bo GPS w celu ominięcia korków prowadził boczną drogą, zamiast po obwodnicy. Jechaliśmy więc leśnymi drogami, w środku nocy, tylko ja i obca osoba xD Ja bym na jej miejscu wyskoczył z tego auta :D (dojechaliśmy i nikomu nic się nie stało).
#bieganie #ruszstatek

#sztafeta #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

stateknaniebie - 369415,07 - 5,00 = 369410,07

Na świeżo, bo własnie wróciłem do mi...

źródło: comment_lTJaDGaWJTrhpy7cA7FLCZ32l7MLG3YC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach