Wpis z mikrobloga

I jak w tym chlewie obsranym gównem ma być dobrze, jak nikt nawet cudzej własności nie potrafi uszanować. W Krakowie jak w lesie. Niektórzy to powinni dalej w jaskinii mieszkać a nie korzystać z udogodnień. A szkoda ryja strzępić, nie warto było robić nic jak mawiał prorok. Bo nie moje to połamię. Oby Ci chamie wrzody na kuklach wyrosły i Cie piekły do końca Twojego marnego żywota... Szkoda, że Cie w gumie do kosza nie wyrzucili za plemnika to jednego chwasta mniej by ta ziemia nosiła.
#patologiazmiasta #hulaj #janusze #polak #polakicebulaki
adam-photolive - I jak w tym chlewie obsranym gównem ma być dobrze, jak nikt nawet cu...

źródło: comment_idqn4vCz6UUP3fFo71SaYkt3s2NRYguP.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Oby Ci chamie wrzody na kuklach wyrosły i Cie piekły do końca Twojego marnego żywota... Szkoda, że Cie w gumie do kosza nie wyrzucili za plemnika to jednego chwasta mniej by ta ziemia nosiła.


@adam-photolive: Aż tak brutalnie bym nie powiedział, jednakże masz racje. Hulajnogi fajna sprawa, a jakieś niedorozwoje albo je niszczą albo chowają dla siebie na potem :/
  • Odpowiedz
@adam-photolive: przeczytaj sam siebie, a potem się zastanów czy warto było tyle przeklinać, świata nie zmienisz słowami tym bardziej kogoś kogo nie znasz, bo jaki ty masz na to wpływ - żaden
miłego dnia i pozdrawiam
  • Odpowiedz
@adam-photolive: wypowiem się jako "sprawca" całego zajścia, któremu życzysz wszystkich chorób świata - otóż cale zdarzenie wyglądało tak, że po odblokowaniu hulajnogi i przejechaniu 300m kierownica została mi w rękach. Ostawiłem ją i zgłosiłem w aplikacji. Niestety hulajnogi mimo, że pojawiły się stosunkowo niedawno są już w opłakanym stanie. Jestem ofiarą tej usługi - nie wandalem. Miałem szczęście, że nie złamałem sobie czegoś jadąc pojazdem, którego stan techniczny w żaden
  • Odpowiedz
@kussiek: Mirku zwracam honor, tylko nastepnym razem nie pier...nij tego na rynku bo zawadza. Fakt, na niektóre hulajnogi strach wsiadać bo nie wiadomo co ludzie z nimi wyczyniają. W takim razie życze wszystkiego dobrego i zdrowia( ͡° ͜ʖ ͡°) odwołuję swoje przekleństwo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adam-photolive: oparłem ją o ten słup najstabilniej jak się dało - wywrócił ją wiatr lub jakiś sfrustrowany klient, któremu aplikacja pokazała powyższą hulajnogę jako sprawną i w pełni naładowaną
  • Odpowiedz
@kussiek: spoko, juz sie na mnie zemściło. Otworzylem przejazd, hulajnogi nie udało sie uruchomić i od godziny nie moge zamknąć przejazdu a kasa leci. Chyba się tam wroce i osobiscie owine ją dookola słupa
  • Odpowiedz
@kussiek: miałem dziś taka samą sytuację. Kierownica odpadła i przy prędkości około 15km/h wywaliło mnie na plecy. Bolesny upadek... Odłożona w bezpieczne miejsce i zgłoszona.
  • Odpowiedz