Wpis z mikrobloga

Serio nikt nie widzi różnicy między grupą ludzi która uczy się jak manipulować kobietami i kreować się na kogoś kim się nie jest, od związku z zagubioną laską? Nie bardzo rozumiem zarzuty wobec Gargamela:

- "ojezuojezu lizał dupe i picze" - drogie dzieci, to się nazywa seks i zwykle jak kogoś kochasz/pożądasz to takie rzeczy to pestka - ruchali się i tyle, o co taka drama? xD Bo dawała za pieniądze? A może on to ma w dupie i chciał ją wyciągnąć z tego gówna? Może się zajawił jej "talentem"i liczyło się to bardziej niż przeszłość?
- "ojezu beta bo kupił torebke za 2.5k." - serio dla kogoś problemem jest że gość kupił swojej dziewczynie torebke? ; d Może dla niego 2.5k to pryszcz, a nie zdziwiłbym się wcale bo hajsu trzepie mnóstwo.
- "płakał 5 godzin w drugim pokoju" - haha jaka beka, gość płakał bo emocje wzięły górę, powinien w tym czasie iść rąbać drewno jak PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA.

W sumie to nie znam całej dramy i zobaczyłem część screenów, Gargamela lubie włączyć bo gada z sensem - ma argumenty na poparcie swoich tez, a to jakim jest człowiekiem poza tym gówno mnie obchodzi bo nie jestem jego kumplem. I w sumie dobrze że namawiał te laske do usunięcia zdjęcia z tym patolem, skoro gość teraz niszczy jej życie a ona będzie postrzegana przez pryzmat dziwki i ćpunki przez niego. Gargamel z tej dramy wyjdzie bez szwanku bo robi muzyke, prowadzi audycje, robi filmy i podcast i rozejdzie sie to po kościach - ta laska ma już ustawioną opinię i to przez typa który był jej "przyjacielem". Współczuje jej trochę bo odsłuchałem jedną nutę i nie było źle.

#gargamel
  • 108
@przegrany_przegryw: widzisz i tu jest pokazany brak empatii.Cos ja sklonilo by to robic,nie uwazam ja przez to za dobrego czlowieka,ba gdy ktorys z kumpli pdejrzewa u swojej bordera,to radze mu uciekac i ja zostawic bo taki czlowiek potrafi zrujnowac zycie,ale jezeli sama chce sie zmienic to czemu jej nie pomoc?nie zaryzykowac?ja nie dalem rady jej pomoc,ale obecny partnej podolal temu i tworza w miare normalna rodzine.
@przegrany_przegryw: ale masz świadomość tego, że ludzie mają różne charaktery i mogą robić coś obiektywnie złego, aby przypodobać się pewnej grupie, w której są akceptowani? To samo działa jak ktoś znajdzie akceptację w np. nauczycielu WF. Będzie wtedy chodzić na treningi i jeździć na zawody, żeby zdobywać puchary, nie dla samej nagrody, ale dla usatysfakcjonowania osoby, która jest w jego życiu ważna, bo poświęca uwagę, kiedy rodzice zawodzą. Jeżeli myślisz, że
@przegrany_przegryw: bo wy przegrywy jestescie tacy przez samych siebie,potraficie tylko tlumaczyc swoje zachowania(#!$%@?)a nie staracie sie wejsc w czyjes buty.Wy wpadliscie na wykop gdzie macie krag wzajemnej adoracji,a Diana miala wiekszego pecha i trafila w grupe cpunow.Wiesz jaki to jest bol gdy masz w #!$%@? wielka depresje i wyrzuty sumienia ze uleczyc moze to tylko kolejna dawka narkotyku?to jest bledne kolo po ktorym jestem wrakiem czlowieka,cieniem samego siebie,a gdy juz jestes
@przegrany_przegryw: moja empatia jest podyktowana tym, że mam trochę szersze spojrzenie na świat, niż przez pryzmat swoich preferencji i już posiadam tę wiedzę, że świat nie jest czarno-biały. Potrafię też zanegować zdanie osób, z którymi sympatyzuję, jednak nie mam zamiaru tego ci udowadniać. To się tyczy każdej dziedziny życia, ale ja nie będę wiarygodna, bo mam cycki. O ile nie utożsamiam się ze współczesnymi feministkami, to w tym momencie napiszę, że
@przegrany_przegryw: a Ty typie myslisz czemu mam tyle lat tu konto?Jestem takim samym przegrywem jak wy,z tym ze ja posluchalem dobrych rad psychologa i staram sie walczyc ze soba.10 lat temu balem isc do sklepu nzakupy zrobic,balem sie opini ludzi.Nawet myslalem ze za zly humor ekspedientki ja jestem odpowiedzialny... jestem taki sam jak Wy,z tym ze ja nie szukam akceptacji,a staram sie jakos radzic w tym nedznym zyciu,a cos sprawilo ze
@przegrany_przegryw: widzę, że jednak jakąś wiedzę masz na temat tego, jak świat działa. To teraz przyswój to co pisałam na temat rozwoju człowieka, bo tak jest niezależnie od płci. I w tym przypadku nie ma znaczenia płeć osób zaangażowanych, bo jeżeli Diana byłaby normalna, Gargamel ćpunem, to to samo bym pisała, tylko wtedy ty byś mnie oskarżał, że żałuję Diane, chociaż widziała za co się bierze. W każdym razie Twój argument,
@przegrany_przegryw: co do solidarnosci macic masz racje,kobiety latwiej rozumieja problemy psychiczne innych i w pewien sposob je to fascynuje(uwierz mi bylem kiedys strasznym #!$%@?,a kobiety same do mnie przychodzily,pomimo tego ze np ostro cpalem)
jak dla mnie to te filmy są bardziej o tym żeby się zmienić, stać się ciekawym człowiekiem, być ze sobą szczęśliwym i przy okazji zamoczyc


@RBNG: trochę kolejność ci się pomyliła. Przekaz tego typu filmów jest jasny - przede wszystkim seks i uwodzenie, bo tylko dzięki temu staniesz się ciekawym człowiekiem i będziesz ze sobą szczęśliwy. W miarę myślący ludzie wiedzą, że to oczywista bzdura, ale niektórzy wsiąkli w ten gówniany
@Nidor no nie wiem, pewnie mógłbym co teraz wyciągnąć kilkanaście momentów z filmów Vincenta gdzie ewidentnie podkreśla że za ruchanie i posiadanie dziewczyny nie powinno być celem i nie czyni szczęśliwym, ale nie chce mi się
@Husi: nie mam nic do jednorazowych przygód i prowadzenia rozwiązłego trybu życia. Nie pochwalam tego, nie podoba mi się, jednak nie uważam, aby ktoś był gorszy, gdy prowadzi właśnie takie życie, jego sprawa. Ja piszę o tym, że niektórzy robią z tego jakąś chorą ideologię, która jest niesamowicie szkodliwa dla obu stron, tak że na świat redpilla i pua jestem niesamowicie cięta.
@RBNG: i tujak masz racje,bo w srodowisku zawsze byl nacisk by zmieniac sie dla siebie,nie dla kobiet.Tylko ze wielu pomijalo ten rozdzial i cale szczescie lokowalo w podrywaniu kobiet.
@przegrany_przegryw: ale ja nigdzie nie napisałam, że #!$%@? jest spoko, bo nie jest. Nie neguje tego, że ćpanie jest złe. Piszę tylko, że skądś takie zachowanie się wzięło u tej dziewczyny. Tak samo jak u Sitka. Ja nie ćpam, ty pewnie też nie, bo jesteśmy świadomi naszej wartości. Ja miałam w porządku dzieciństwo, rodzice mnie kochali, wydaje mi się, że nawet gdyby było inaczej to też nie zaczęłabym ćpać, bo ja
@Nidor: kurde a ja podejde do tego inaczej.Bylem piwniczakiem ktory ogladal tylko seriale i anime.Kiedys z kumplem,ktory byl taki jak ja,trafilismy na podrywaj.org .Dzieki tym technikom zmienilem sie,przestalem bac sie kobiet.Po pewnym czasie dzieki tym technikom serio potrafilem zainteresowac kobietyZ tym ze ja nikogo nie udawalem,bylem soba tylko potrafilem dzieki nim wyeksponowac moje pozytywne strony,ale nie zaprzecze ze ktos kto totalnie siebie nie lubi moze dzieki nim wyimaginowac falszywy obraz swojej
@przegrany_przegryw: ale mówisz już o jakichś zaburzeniach psychicznych, czy po prostu #!$%@?? Jeżeli po prostu o #!$%@?, to jest to po prostu zagubienie. Jeżeli o zaburzeniach, to w jakiś sposób też ktoś został zaniedbany przez najbliższych, że mu na czas nie pomogli. No, nie każdy jest dobry, ale raczej nawet ci #!$%@? nie biorą się za ćpanie bez powodu.
@przegrany_przegryw: nie umiem cytować, więc nie cytuję. Będę powoli kończyć wątek, bo trochę szkoda już czasu na ćpunów ( ͡° ͜ʖ ͡°) no o tym piszę - prawdopodobnie nadal bym nie ćpała, bo mój mózg dobrze sobie to zakodował, że to jest złe. Kwestia charakteru, a raczej osobowości. Tak, byłabym inna i nie zaprzeczam tego, ale pewne cechy byłyby niezmienne i podejrzewam, że te odpowiadające za ćpanie
@trappedkite: Zagubiona dziewczyna, litości XD To zwykła #!$%@? jest i z tego ludzie cisną, że gościu pomimo wiedzy o tym spermi do niej. Odnośnie kupna torebki ... raczej śmieszna sytuacja, że koleś jej kupuje torebkę za 2,5 k gdy inni ją w tym czasie biorą za 500. Gdyby to była normalna dziewczyna nikt by o to nie dawał #!$%@? przecież, ale tutaj raczej ludzie się dziwią, że tak przepłacał.
@CyfrowyD: zachowanie jak najbardziej do potępienia. Jeżeli ktoś chce ratować taką, jego sprawa. Nie rozumiem tego bólu dupy o to, że rynek świń się psuje przez to - jak jest tępą dzidą, ale nie #!$%@? się to spoko, a jak #!$%@? to nie? Tak samo jest tępą dzidą. Wg mnie to niczego nie zmienia, może tylko łatwiej takie wyłapać, więc powinno być to na plus dla was.
@trappedkite: przeciez w tej całej dramie największym patusem i idiotą jest Adrian Sitko. Samotny typek szuka poklasku u anonów bo ktoś śmiał zrobić wbrew jego woli. Takie ćpuńsko powinno być z miejsca utylizowane
@przegrany_przegryw: nie będę pisać za @JoeMarshall: @Husi: tylko za siebie, ale prawdopodobnie większość ludzi myśli podobnie.

Ludzie bronią Gargamela i Diany bo to biedni, nieszczęśliwi ludzie, którzy NIKOMU NIE ROBIĄ KRZYWDY. Nie ma podstaw ich kopać.

Typowy przegryw jest toksyczny i zawsze chetnie sprawia, że inni poczują sie gorzej. Zobacz po sobie. Co Cie obchodzi ta dziewczyna? Dlaczego nie odpuscicie żadnej okazji, by kogoś ponizyc?

I juz odpowiadam. Szkoda
@przegrany_przegryw: ale PO CO ją tak opisywać? Po co kogos krzywdzić?

Przegryw, stulejarz, #!$%@?, nieudacznik, brzydal, karzeł... was tez można opisać na milion sposobów. Kazdego mozna. Ale ja na przyklad nie chcialabym byc nazwana katolem czy oszolomem bo wierzę, suką czy lochą bo jestem kobietą albo polakiem robakiem bo jestem polką. Troche szacunku.

A jezyk polski ma też inne słowa. Prostytuta, narkomanka, albo po prostu dziewczyna, kobieta, czyjaś córka. Wysoka, ładna,
@trappedkite: nie wierze sa ludzie ktorzy bronia tego absolutnie skompromitowanego pacana ktory okazal sie ekstremalnym hipokryta, oszustem, i do tego abosolutnym psychicznym wrakiem xD
nie, tu nie chodzi o to ze lizal jej dupe, nikogo to nie obchodzi, chodzi o to ze w swoich filmikach kreowal sie na eksperta zwiazkow damsko meskich i oratora praworzadnosci i asertywnosci a tymczasem okazal sie dziecinna ciotowatą sierota ktora #!$%@? sie w narkomance i dziwce,