Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznalem kobietke na dworcu kolejowym. Jechala do domu. Zagadalem. Rozmawialismy pol godzinki. Laska 9/ 10. Normalnie by dostała 8/10 jest śliczną naturalną gwiazdeczką ale żyje z modelingu i makijaży, reklam na ig etc a 9 i 10 rezerwuje dla kobiet zarabiających na swojej urodzie. To ten typ co od rana jej pika telefon. Doskonale wiecie ile napaleńców codziennie do niej pisze na ig/fb/snapach etc.
Specjalnie Wam to piszę, bo może ktoś miał z takimi do czynienia Smile

Z tego względu, że:
a) nie chce mi się pisać
b) wideo lepiej oddaje emocje z jakimi mam do przekazania dany komunikat

nagrywam jej filmiki ( ogólnie to robię odpowiadajać na wiadomości od kobiet, mniej roboty i mega dobry odbiór Smile

W przerwie w pracy z fajnego miejsca nagrałem jej wideo- kilka słów bajerki i dosyć intrygujący koniec bez dopowiedzenia - to spowodowało, że laska 3 razy dopytawała się co i jak, żebym powiedział - zrobiłem to specjalnie, żeby ją stestować. Powiedziałem, że mam pewien plan ale nie wiem czy jest na niego gotowa.
Teraz wiem, że jest bardzo responsywna.

Nagrałem 1 wideo i powiedziałem, że nie mam teraz czasu ale wszystko jej w wolnej chwili powiem.

Kolejna wiadomość z jej strony, że czeka.

Nagrałęm jej z innego fajnego miejsca kolejne wideo- w którym powiedziałem o moim planie, oczywiście to plan spotkania we 2 Smile

Zaznaczyłem wyjątkowość sytuacji ( naszego spotkania w centrum ), podkreślilem podobne zainteresowania, poczucie humoru, zaproponowałem dyskretne spotaknie ( omówiłem szczegóły) które do niczego nie zobowiązuje etc a jeżeli będzie dalej chceieć tkwić w tej relacji co jest mimo mojego uroku etc Laughing out loud to tylko przycementuje jej związek, że w ten sposób daje sobie możliwość wyboru a to przecież nigdy nie jest czymś złym Smile
Spotkanie bez presji i oczekiwań a w razie co to nigdy nie za wiele fajnych przyjaciółek - tak w skrócie

Myślę, że w jakimś stopniu zmieniłem jej emocje.

Laska ostro działa tzn- sesje, nauka, pracuje po 14 h dziennie/ weekendy szkola. Sama mi to pisze i widzę na instastory. Z reguły odpisuje w ciągu dnia krótkimi wiadomościami. Późną nocą pisze wręcz elaboraty. Zaznacza ciężki i intensywny dzień. Fakt jest taki, że zasuwa a nie leży i pachnie.

Jej ostatnia odpowiedź na moje wideo- ,,wiesz coo, może to co mówisz nie jest głupie ale ja nie miewam czasu wolnego a jak mam to jeżdzę do faceta Tongue ".
- i tutaj nie mam już pomysłu

Czuje zainteresowanie i jej racjonalne argumenty co do faceta.
Takie samo wrażanie odniosłem na peronie.

Wiem, że powinienem być ,,fajniejszy" od jej faceta, jednakże nie wiem jak to dalej rozegrać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7