Wpis z mikrobloga

Zapraszam do ogladania od 4:29.

Dlaczego ten wafel bylego przedstawiciela handlowego z Dębicy czepia sie Krychowiaka? Czy to jest nadal dziennikarstwo, czy tylko cieciowanie ze innych jego kolesi nadal liza po fiutkach? A jak nie liza, to atak, szczegolnie jak maja gorszy okres.

Kolton byl zawsze marnym dziennikarzem, ale teraz to juz przesadza. Co on mysli, ze jak pilkarze powiedza od czasu do czasu co mysla o jego kolesiach, to cos im sie stanie? Otoz nie, drogi Romku, to Wy bez zadnej wiedzy taktycznej jestescie zalezni od pilkarzy i ewentualnie od wspominania tego co bylo 10 lat temu, bo tyle tylko wiecie o pilce noznej.

Mam nadzieje, ze polscy pilkarze zaczna omijac to towarzystwo wzajemnej adoracji z Polsatu, bo to juz robi sie niezdrowe.
#kolton #mecz #pilkanozna
niezdiagnozowany - Zapraszam do ogladania od 4:29.

Dlaczego ten wafel bylego przed...
  • 11
@TimmiTimmi: o boze ale cringe xD. Na twitterze, w internecie wymagac od kogos innego zwracania sie do innej osoby per pan xD. Naprawde licze, ze pilkarze zaczna bojkotowac tego blazna i innych mu podobnych.

Swoja droga wiesz moze skad ten caly Kołtoń wzial sie w Polsacie, Przegladzie i ogolnie dziennikarstwie sportowym? Z tego co mowi wikpiedia skonczyl Wydział Prawa i Administracji UW - czyli pewnie administracje ( ͡° ͜ʖ
@niezdiagnozowany: Nie mam pojęcia skąd się wziął, od dłuższego czasu działa mi na nerwy i nie jestem w stanie go oglądać, nigdzie, w żadnym programie. Ta akcja z Grabarą to apogeum. Na wcześniejszych filmikach już o tym gadał, nie pamiętam tylko czy to na jego kanale czy gdzie indziej, ale przeżyć tego nie mógł.