Wpis z mikrobloga

@Nirin:
1. quebo
2. taco
3. donguralesko
4. szad akrobata
5. łona
6. bisz
7. nullizmatyk
8. ten typ mes
9. sarius
10. rasmentalism
a zaraz za top 10:
bedoes, tede, pezet, pork pores porkinson

@vind: top 10 z schafterem, a bez Mesa XDD
  • Odpowiedz
@a___a: no ja prędzej już bym gospela tu wrzucił xD Schafter się za powiada na topkę Polski więc musi się tu znaleźć, no i przynajmniej coś oryginalnego do tego #!$%@?łka wprowadza. Mes składa bardzo przeciętne teksty i próbuje nadrabiać łączniem jakichś pauz i śpiewaniem, pierwsze robi bo normalnie rapuje bez wyrazu, drugie... w sumie nie wiem czemu bo śpiewać nie potrafi XD
Wiesz, ja lubię niektóre jego piosenki i kiedyś byłem
  • Odpowiedz
@vind:

no i przynajmniej coś oryginalnego do tego #!$%@?łka wprowadza.

ja wiem, że z polskim rapem nie jest kolorowo, ale żeby rymowanie polskich słów z angielskimi było świeżością zasługującą na top10 to XD.

Mes składa bardzo przeciętne teksty i próbuje nadrabiać łączniem jakichś pauz i śpiewaniem, pierwsze robi bo normalnie rapuje bez wyrazu

jeśli Mes ma słabe teksty to jakie ma schafter? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja
  • Odpowiedz
1. VNM 2. Quebo 3. Taco 4. Adi Nowak 5. Białas (chociaż ostatnia płyta mnie rozczarowala) 6. Mes (chociaż od jakiegoś czasu odpuściłem) 7. Saruis 8. Pezet (chociaż bardziej za zasługi) 9. Solar 10. Bedoes blisko topki dla mnie jeszcze Sokół, DGE, Avi czy ADM. A tak naprawdę nasze topki są gówno warte bo to wszystko subiektywna opinia, pozdro wariaty .
  • Odpowiedz