Wpis z mikrobloga

Mirki czy pistolety na stacjach nie wszędzie odbijają?

Zamyśliłem się bo byłem u lekarza, a że tankowałem od zera do pełna. To czekałem aż odbije.

I wyszło na to że przelałem ponad litr paliwa który został na betonie stacji xD
Mam mały bak bo 50l razem rezerwą.

A wlałem 44l. XD pistolet #!$%@? nawet nie drgnął.

Ale #!$%@?łem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #motoryzacja #stacjabenzynowa #paliwo ##!$%@?
  • 20
@graf_zero A tu #!$%@? nie odbił. Wystraszyłem się że mam nieszczelność w układzie paliwowym.

Ale spojrzałem na dystrybutor i liczba literków w moim baku się #!$%@? nie zgadzała bo mi zawsze max 43 od rezerwy wchodziło xD

Ziomek ze stacji myślał, że bak mam jebniety i żebym na bok zjechał i sprawdził ale jak ruszyłem to paliwo poszło w obieg i wszystko było ok.

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
Już jestem w domu, ale przed następnym tankowaniem wspomnę by pracownik sam go zatankował.

#!$%@? nie będę płacił za paliwo by czyścić nim bruk.

A jak pracownik przeleje, to będę kręcił Małysza, nie żeby jemu problem robić ale stacji. Bo kilka takich tankowań i mi przewody ciśnieniem paliwa rozjebią.
@Zulf
@PeterFile Nie no #!$%@? mnie tam to 15 ziko co zostawiłem na betonie xD

Ale martwię się żeby nie uszkodzić układu paliwowego, bo ten samochód był w bardzo dobrym stanie przy zakupie i gdybym sam go sobie #!$%@?ł na własne życzenie to bym tego sobie za #!$%@? nie wybaczył.

Nie lubię niszczyć rzeczy z których korzystam, mają działać więc o nie dbam. Telefony mam po kilka lat i nie tracą na funkcjonalności.
@GajuPrzegryw: no dobra, ale na kilku stacjach tak przelejesz to jednak trochu kasy w #!$%@? idzie, a to też trzeba brać pod uwagę, bo to nie z Twojej winy, więc #!$%@?ć stację za to.

jak zalejesz go po sam korek i polecisz w trasę to raczej nie powinno być problemu, gorzej jak to zrobisz, a potem odstawisz samochód na słońce xD
nigdy mi się nie zdarzyło, ale chyba jakieś przelewy muszą
@PeterFile Będę, nie pomyślałem po prostu. Pierwsze też tankowanie na maxa, zazwyczaj 10-20l tankowałem.

Plus jeszcze lekarz 3h czekania i się zamyśliłem co wreszcie sobie na śniadanie #!$%@?ć xD A tu pracownik do mnie podchodzi i mówi że Panie Panu chyba samochód popuszcza zmień Pan pieluchę hehe xD

Wysypał piasek i poszedł sobie odpocząć xD jeszcze wszedł pod samochód i sprawdził czy mi nikt baku nie przedziurawił od dołu xD

Ogólnie nauczka
@GajuPrzegryw: ja tak robię, ale to chyba ze względu na paranoję xD jak kawa z ekspresu się leje to też mam wrażenie, że się przeleje #!$%@? xD

nawet jak pilnuję i słyszę, że w baku już full to mam wrażenie, że pistolet nie strzeli, ale on mnie jeszcze chwilę przetrzyma i dopiero cwaniak odbija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na szczęscie jeszcze nigdy nie przelałem
@PeterFile Widzisz ja musiałem pierwszy raz przelać, akurat swój samochód xD

Trochę rzeczywiście szkoda złociszy, ale cóż młody jestem to muszę się uczyć na błędach. XD

Do szpitala niedługo idę to po nocach będę palił kapcie jak sebix bez połowy mózgu na parkingu. XD

Mają taki zajebisty jak dwa boiska. Chciałem kiedyś sprawdzić czy poleci ta hondzina bokiem, ale na całorocznych to mi szkoda trochę ( ͡º ͜ʖ͡º