Wpis z mikrobloga

@maciejuojeju:
Towar zamówiony 30 maja, miał być wysłany w 24h, ale chyba wyszedł z Chin około 5-6 czerwca.

2019-06-11 20:28 ASHTON-IN-MAKERFIELD (NEAR WIGAN) Wysłanie przesyłki z kraju nadania
2019-06-22 11:59 WER Warszawa Nadejście przesyłki
2019-06-24 06:06
  • Odpowiedz
@gpawelpl Pawle, w WERze mi powiedziano, że paczka jest po prostu w sortowni lub w sortowni celnej, nawet jej jeszcze nie zeskanowano, jeśli będę długo czekać to kazano złożyć zażalenie
  • Odpowiedz
@maciejuojeju: ale że 2 tygodnie? zaczynam się martwić bardziej o to że ktoś się nie bał i wiadomo xD jakby poszło na celny na VAT, to byłaby informacja. To niby wysyłka Priority EU więc VAT-u nie powinno być.
  • Odpowiedz
@gpawelpl jakoś tak, i tak tego nie złożę bo UJ to da, no mnie powiedziano, że możliwe jest to, że jest gdzieś na celnym, choć dziwne, że to wiedzą skoro przesyłka nawet nie została zeskanowana. Pytałem czy jest możliwość albo przyspieszenia albo przynajmniej zeskanowania żebym wiedział co się z listem dzieję i powiedziała babka, że nie może tego zrobić ¯_(ツ)_/¯
W moim przypadku PDM
  • Odpowiedz
@maciejuojeju: nic nie dostałem, tracking niestety też w ogóle nie ruszył. Zresztą już raz miałem przesyłkę na celnym do opłacenia VAT-u i wtedy status na monitoringu był cały czas aktualny, łącznie z otrzymaniem informacji o zatrzymaniu przesyłki na celnym.

płaciłem paypalem, dlatego czekam do 22.07 i odzywam się do Bangood. Jeśli zleją temat to robię spór na PP. Osoba dla której zamawiałem telefon zaczyna się już denerwować.
  • Odpowiedz
@gpawelpl od poczty dostałem informację, że te przesyłki nie są rejestrowane i ewentualnie status zmienia się tylko przy doręczeniu, powiedzieli żebym sprawdził u siebie na poczcie, ale oczywiście nie było.
Support bg raczej mi fejka puścił, bo napisali, że przesylka niedawno zmieniła status na 'w transporcie' i powinien się tracking zaktualizować w przeciągu 3 dni roboczych. Jeśli nic się nie zmieni to mam się do nich odezwać
Taki nasz los
  • Odpowiedz
@maciejuojeju: status "w transporcie" jak sobie sprawdzisz po zalogowaniu na banggood to cały czas jest.
Na pocztę się przejde, w sumie czemu nie ale to raczej niemożliwe skoro dostałem identyczną przesyłkę na identyczny adres (z identyczną zawartością) 17 czerwca.

Status dostarczonej przesyłki cały czas był aktualizowany, więc to stwierdzenie że przesyłka nie jest rejestrowana to trochę mylne moim zdaniem.

edit: zobacz na obraz
gpawelpl - @maciejuojeju: status "w transporcie" jak sobie sprawdzisz po zalogowaniu ...

źródło: comment_CYGJaoRXjBtFN2RM7fl14ojm2LJoEEHT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@maciejuojeju: byłem dziś na poczcie, paczki nie ma i nie było (nie poszła do zwrotu). została po prostu w warszawie. pani powiedziała że dla tych paczek jest aktualny tracking.
złożyłem spór na paypalu o zwrot kasy na baggood.
  • Odpowiedz