Wpis z mikrobloga

@mario972: Tlenki tworza sie tez przy przepalaniu SS.

Steel is an alloy of Fe and carbon (C). The stainless property of steel is due to the presence of at least 13% of Cr. Cr prevents chromium oxide from forming a protective layer. Some contaminants in the form of trace metals are present in SS. The classical SS316 contains also small amounts of molybdenum (Mo, 2.5%) and manganese (Mn, 2%).
@k3lt: jeśli teraz ka1 używam na 65W to SS będzie sporo mniejsze waty ciągnął czy większe?

@marek-wozniak-750: ja jak do tej pory w profilu unity używałem a1 od VV. Szersze to smsk był lepiej oddany aniżeli na tych co były w zestawie od OFRF. No ale to moja subiektywna opinia :D A co do tego SSa, to dużo razy przewinęło mi się w internetach, że siateczka SS316 #400 to ponoć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k3lt: @mario972: stal można przepalać o ile umyje się bazę przed założeniem waty, tlenki chromu są rozupszczalne w wodzie. Ogólnie polecam myć bazę po przepaleniu (i ostudzeniu drutów), to pomaga doczyścić spalony nagar
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HeImans:
1. Zamontuj
2. Przepal na sucho
3. Poczekaj aż ostygnie
4. Umyj
5. wysusz
6. załóż watę
Przepalanie po zalaniu lq ma tylko i wyłącznie 1 cel - ma się nagrać na filmiku YT jako zajebiste. Poza tym - nie służy absolutnie do niczego i absolutnie nic nie daje.
A stal można używać i w trybie power i w trybie TC, jak wolisz.