Wpis z mikrobloga

Mireczki, wpadłem na świetny pomysł, mogę pomóc wam w walce z przegrywem. Założyłem nowy tag i proponuję dzielenie się tam radami dotyczącymi radzenia sobie z byciem s---------ą życiową. Sam też czasami coś tam napiszę. Bo uwierzcie nawet jak jesteś ulanym grubasem który całe dnie siedzi w #piwnica to dalej można to zmienić. Weźcie się do Plagi jasnej za siebie a nie tylko narzekacie. na brak #s--s ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #pokonajswojprzegryw
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkembrace777: By the way nawet z tak nietypową szczęką możesz znaleźć znajomych, ja mam pryszcze i z twarzy jestem ulany, takie -10/10 Cthulhu by ode mnie zwiewał, a i mam jeszcze nieproporcjonalne, chude łapy i mimo to mam znajomych. Da się, no da się wystarczy że przestaniesz sobie wmawiać że jesteś zerem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@darkembrace777: No ja tak nie robię, pokazuję tylko że ja też jestem #przegryw wcale nie #wygryw bo dziewczyny mimo wszystko nie mam, ale mi w sumie nie zależy narazie jakoś szczególnie na #rozowepaski. Ja radzę rozwijać pasję jeżeli nie chcesz wychodzić do ludzi, bo nie musisz tak naprawdę, ja cię nie zmuszam do niczego. Jeżeli nie masz pasji to poszukaj, spróbuj pouczyć się
  • Odpowiedz
@TenZWypoku: Te twoje brednie o niebyciu gorszym. Wydaje ci sie że nie jesteś gorszy tylko dlatego, że masz wszystko pod ryj podstawione przez kapitalizm i nie musisz walczyć o przetrwanie, ale w każdej chwili może się to zmienić. Tak na prawdę jesteś dnem dna, a ja pukam jeszcze od dołu.
  • Odpowiedz
@darkembrace777: No nie muszę walczyć i mogę się rozwijać, ale sęk w tym że wiele chadów również by nie przeżyło gdyby przyszło co do czego. czemu miałbym nie przeżyć? Bo mam ulaną mordę? Poza tym po jaki pieron ty dywagujesz o sytuacji która nie będzie najpewniej mieć w ogóle racji bytu a jeżeli już to szanse na jej zaistnienie są kosmicznie niewielkie?
  • Odpowiedz
No nie muszę walczyć i mogę się rozwijać


@TenZWypoku: Rozwój bez walki? Nie ma czegoś takiego, to sama walka jest rozwojem.

chadów również by nie przeżyło gdyby przyszło co do czego. czemu miałbym nie przeżyć? Bo mam ulaną
  • Odpowiedz