Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu tak Łukasz się zachowuje i czemu do tej pory trzymał nerwy na wodzy?
Otóż od jego powrotu grupa jak rąbała mu dupę to rąbała ja za jego plecami i nawet jak o tym wiedział to po cichu obgadał sobie temat z Madzia i był spokój. Od zadania słowiańskiego jest jawnie atakowany. Każdy jego ruch, każde słowo jest negowane i przez to wyszedł na wierzch prawdziwy Łukasz i jego trochę irracjonalne reakcje (choć nie wszystkie oczywiście bo potrafi mieć celną i cięta ripostę).
Ale...
Jak każdy z nas zachowałby się gdyby był krytykowany z każdej strony?
Gdyby cały czas słuchał obelg?
Gdyby każdy pogląd był wygniatany w ziemie?
Gdyby to wszystko trwało nie trzy dni, a kilka tygodni?
Kurde...ludziska...każdy z nas zacząłby robić „dramy” z głupiego poczucia niesprawiedliwości. Z poczucia wyalienowania, bezsilności bo cokolwiek się nie zrobi to wali się głową w mur. W tym momencie ciężko o racjonalne, rozsądne reakcje. Nie sądzę abym była w stanie grzecznie słuchać tych najazdów i pewnie moje reakcje na nie byłyby jak Łukasza. Jestem przekonana, że większości ludzi też. Z tym że innym pewnie byłoby łatwiej takiej zachowania wybaczyć niż Łukaszowi bo on jest indywidualista gejem wśród dość konserwatywnego towarzystwa.
Nie przepadam za nim, ale współczuję mu bo znalazł się w paszczy lwa...z góry skazany na przegraną.

I choć bym chciała żeby wygrał Bartek albo Madzia to będę głosować na Łukasza...tak na przekór wszystkim...żeby im na złość zrobić...żeby im gul skoczył ;)
#bigbrother
  • 14
  • Odpowiedz
@Cthulhulak: napisała "w paszczy lwa" ;] kolejna osoba która uważa że Łukasz to dziecko specjalnej troski, który nie zasłużył na ludzką krytykę ;] wszyscy się mylą, a on biedny... urwa, dorosły facet... daje to i przyjmuje...
  • Odpowiedz
Ale macie problem z przyjęciem odmiennego poglądu niż Wasz.
Nikogo nie obrażam i swoim komentarzem nie zanegowała Waszych opinii. Szanujmy się ;)
  • Odpowiedz
Jeżeli uważacie, że swoim komentarzem naruszyłem regulamin to proszę zgłosić moje konto do administratora. Z własnej woli go nie usunę :)
  • Odpowiedz
@Millady: Nie widzisz, że Łukasz się źle zachowuje, ma jakieś problemy emocjonalne ciągle, nie potrafi się dostosować do grupy, wymyśla jakieś problemy których nie ma, udaje najważniejszego, sam popełnia błędy, manipuluje Magdą( mówi, że życzy najlepiej jej i Olkowi, a ciągle mąci w ich relacji). Dom bez niego wydawał się wchodzić na dobre tory i mogło być wesoło i spokojnie, a przez jego osobę są problemy. Serio nie widzisz, że jest
  • Odpowiedz