Wpis z mikrobloga

Krecic Małysza?
Od kilku lat szukał ze mną kontaktu typ z którym kręciłam 8 lat temu, zbywalam go bo miałam faceta. Miałam go wszędzie zablokowane ale znalazł mnie na Instagramie. Typowa rozmowa "hej hej co tam?", nagle do mnie, że żałuje, że nam nie wyszło, co by było gdyby to tamto sramto. Dodam, że ma 5 letniego syna i dziewczynę od 7 lat. Gada mi, że jest z nią tylko ze względu na dziecko, że jej nie kocha. Wywalił z tekstem, że chciałby ze mną być a ja na to grzecznie: " #!$%@?, nie mam zamiaru odbijać nikomu faceta to po pierwsze a po drugie nie jestem Tobą zainteresowana". Jak zobaczył moje zdjęcia to napisał, że jestem ładniejsza od jego obecnej dziewczyny. Ciągle prosi mnie o inne zdjęcia (XD tak nudesy) Wydzwaniał do mnie na telefon mimo, że nie dałam mu swojego numeru (był #!$%@? i gadał, że mnie kocha) Dodam, że jest kierowcą i raz na jakiś czas przejeżdża przez moje miasto i zaproponował spotkanie, pewnie o seksy mu chodzi. Zaczął mnie niemiłosiernie #!$%@?. Mam ochotę napisać do jego dziewczyny i pokazać jej screeny rozmów. Warto kręcić Małysza czy przesadzam? #oswiadczenie
  • 54