Wpis z mikrobloga

@jmuhha: @swistak33: w zeszym roku robiłem test porównanie i jedna szyba na słońcu gorąca a pod folią zimna :) w tym roku 3 szt kupiłem i foliuje prawie wszystko. Na jednym oknie mam też matę bambusową na zewnętrznej stronie. też działa zajebiście i nie wygląda druciarsko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majkel_: tak jak @Slowbro pisze - psują nam odpoczynek w ogródku, bo tak daje po oczach, że można je stracić. Jak oślepnę, to ich pozwę. Pomijam już nawet ten obrzydliwy kawał szmaty zawieszony luzem w oknie obok, który mają od 2 lat, bo najwyraźniej szkoda 30zł na karnisz z zasłonką. Ja to się zastanawiam, czy oni w ogóle słyszeli o czymś takim. Jedyni w bloku mają takie szpetne okna.

Wróć. Jedyni
  • Odpowiedz
@Mickeyickey: Oczywiście, że klima wyjdzie drożej. Z kilkadziesiąt razy. Poza tym, można zrobić to sprytnie i zostawić trochę prześwitu na światło. Rozwiązanie działa zadziwiająco dobrze nawet jeśli umieścić folię wewnątrz, bo w przeciwieństwie do zasłon czy rolet nie nagrzewa się ona mocno i nie wypromieniowuje ciepła do pomieszczenia.
  • Odpowiedz
Mi tak kiedyś szyba strzeliła od temperatury, a to było na Islandii więc upalu nie było ._.
Ale nie folia aluminiowa tylko worki na śmieci takie czarne
  • Odpowiedz