Wpis z mikrobloga

Wołam was bo mam 2 nowinki do powiedzenia.
Pierwsza jest taka że jutro, o ile @wujekgraczyk wróci, z tego co wiem to przygotował dla mnie dużo treściwych pytań

chcę dojść do sedna sprawy

czyli tak jak zrobiłem cieszący się dobrymi opiniami '' Sam ze sobą'' - czyli taki pseudo-wywiad w którym sam zadawałem sobie pytania- sam odpowiadałem, to teraz będzie prawdziwy wywiad, dwóch żywych osób. Będzie wołane spokojnie.
Propozycja wypłynęła ze strony WujkaGraczyka, także sam jestem ciekaw jak to wyjdzie.
---------
Druga jest taka że na lużno piszę '' Wieś upadła'' na lużno? czyli chyba najlepiej jak to możliwe.

nie byłeś nigdy na wsi? dziękuj Bogu

oprowadze cię po niej, słowem.

Premiera miała być 1 lipca ale nie wiem jak to wyjdzie, macie moje słowo że napewno będzie w lato-wakacje. Możecie mi wierzyć, '' coś '' powstanie, będe was informował.

ponura realistyczna wieś vs świat konsumcji, w atmosferze instagrama i tumblra

energia szczęscie i samospełnienie vs stracone marzenia i pragnienia

i nie tylko, ja wiem ludzie lubią mięso - i będzie
Pomysł jest, będzie zabawnie, śmiesznie, zaskakująco, dołująco, pogardliwie i troskliwie.
Będą postacie, będzie wieś, będą pytania - będą odpowiedzi. Fabularnie - prawdziwie, acz bawiąc się prawdą

psychodeliczne zamysły połączą się z realizmem, metafizyka odegra ważną role

Będą trudne pojęcia - wyjaśnie je wszystkie. Będzie wulgarnie - jak to na wsi.
Postacie i lokalizacja - no wieś, a ludzie? więcej o innych niż o mnie. Nie chodzi mi tu o rodzine. Poprostu będzie mnóstwo inspiracji prawdziwych zdarzeń zjawisk i bohaterów wiejskich.

@ukaszeq @rajder_nygga @Indikatiwus_presentusaktiwus @jestemspermiarzem @wypokk @scotieb @przeor22 @borysk5 @arek4444 @riczler @insaneboii @psychoacid @tristsram @mrocznyprecel @filozofujacytopor @piksypiksy @scatmanjohn @Drzemka_w_cieniu_drzew @kiedysbylemnormalny @mieszkamzmamusia @lrf1000w @syn_szalwia @XXUnthinkableXX @MonsterQ1234 @sad_pepe @przegrywacz @DzikiWonsZwKapeluszu @KolejnyWykopowyJanusz @hunter_88 @cybek-marian @mirasekturasek @ChceZYC_A_nie_Wegetowac @rouzi @dezyderat @danlenoir @lajfisbjutiful @RekinMisiu @ferdek1212 @KZ_89 @mr_beniz @wujekgraczyk @xeerxes @Muodyhuopiec1919 @dio_ @lvlv @salty_donut @eugeniusz_zua @wypopeq2599 @polskiwiejskichad @naczelnyhejter @farmaceutaamator @mtk3ti @xvenowski @darkembrace777 @neuropejczykanin
#przegryw
Mescuda - Wołam was bo mam 2 nowinki do powiedzenia. 
Pierwsza jest taka że jutro, o...

źródło: comment_aUbmVgWKDGwrfyZFLLhyZ1tO2ggi0d59.jpg

Pobierz
  • 5