Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze większe zamówienie z GB, a dokładnie telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Last vessel

To: Poland

From: Germany

2019-05-31 18:32:00 The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically


First vessel

2019-05-31 17:02:19 Departure in Location Warehouse Sorting Centre.

2019-05-31 14:07:08 Shipping Label Printed.

2019-05-31 14:07:07 Confirmed & Prepared For Packing.

2019-05-31 03:10:08 Order Created.


Statystyki mówią, że paczki dochodzą w niecałe 9 dni. Miło byłoby, gdyby przyszedł w przyszłym tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wołam @AliPaczka, bo zawsze, jak inni to robią, to magicznie tracking rusza do przodu ( ͡ ͜ʖ ͡)
#gearbest #priorityline #eupriorityline #alipaczka ##!$%@? #zakupyzchin
AndrzejCieWidzi - Moje pierwsze większe zamówienie z GB, a dokładnie telefon ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_8gbMJqZ4Ks17HyMsLlx8spbcscqfrKvM.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@ZdarzaSie: Paczka oczywiście leci z Hong Kongu do Niemiec, a potem DHL do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To z cytatu pochodzi ze strony 1Tracking polecanej przez GB, ale trzeba zrozumieć, jak to czytać.
Alipaczka ma wszystko w jednym i nie widać rozdziału pomiędzy transportem z HK do DE i potem DHL z DE do PL ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AndrzejCieWidzi: no to Twoja paczka chyba wyprzedziła moją ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nic nie ruszyło od 4.06 ale mam ciut nadziei, że wkrótce pójdzie jakaś aktualizacja ze wcześniejszymi datami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AndrzejCieWidzi: właśnie jak wysłałeś screena z tej strony to sprawdzałem też ale tam to samo co na alipaczce ( ͡° ʖ̯ ͡°) w takim razie trzymam kciuki za Twoją paczkę i za moją w sumie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz