Wpis z mikrobloga

Wyciągnąłem zakurzoną kamerkę #panasonic #v770 której długo nie używałem ponieważ kilka lat temu została zalana i po tej sytuacji chwile działała, chwilę nie, zacinała się czasami stabilizacja a podczas kilkuminutowego nagrywania wyskakiwał jakiś błąd (związany z systemem stabilizacji) i wyłączał on kamerkę. Teraz postanowiłem ja uruchomić i jest wszystko ok poza tym, że nie działa w niej przycisk zasilania (wtedy działał).
Kamerka uruchamia się i wyłącza poprzez otwieranie/zamykanie wyświetlacza ale jeżeli chcę ją wyłączyć/włączyć ręcznie to przycisk nie reaguje, dodam, że inne obok działają. Jest sens to rozkręcać? pamiętam, że kiedyś z 2 lata temu próbowałem ale w pewnym momencie dałem sobie spokój tyle tam tego dziadostwa a nie wiem jak się dostać pod ten panel.
#elektronika #filmowanie
Pobierz parys88 - Wyciągnąłem zakurzoną kamerkę #panasonic #v770 której długo nie używałem po...
źródło: comment_Fp00yoG9AWb7af8Y2UyqJaGYsOrVVo6Z.jpg
  • 2
@Nemootji: no właśnie nie za bardzo, konstrukcyjnie ta bryła jest dość jednolita i poskręcana z każdej ze stron.
Kapnąłem teraz na niego kroplę oleju do smarowania łańcuchów, trochę go rozruszałem i działa, ciekawe jak długo.