Wpis z mikrobloga

Czyli nasza pianistka ala projektantka mody realizuje marzenia dzieki dobroci naszego wielkiego prezesa Straponusa, człowiek o wielkim sercu i malym ........ ogłoszenie z jej zrzutki

"Nazywam się Karolina i mam 21 lat. Pochodzę ze Świnoujścia, do którego mam duży sentyment. Aktualnie studiuję projektowanie ubioru w Krakowie i staram się rozwijać artystycznie. Ostatnio wzięłam udział w konkursie modowym Off fashion i zakwalifikowałam się do półfinału ze swoją kolekcją ''Pani Chmurka''. Postanowiłam, że chciałabym ją również pokazać podczas Berlińskiego Tygodnia Mody, który odbywa się w lipcu. Niestety aby wziąć udział w takim wydarzeniu potrzebuję 700 euro. Byłoby to dla mnie ogromne wyróżnienie i myślę że takie wydarzenie może otworzyć mi wiele dróg. Na uzbieranie tej kwoty mam czas do 28 maja, wtedy upływa termin zgłoszeń do Berlin Fashion Week. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie. Chciałabym spełnić swoje marzenia i dzielić się ze światem tym co robię. Wierzę w to, że dobro zawsze do nas wraca i po prostu chyba kocham życie i ludzi "
#rafatus #danielmagical #patostreamy
  • 3