Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: jesli zepsul mi sie bluetooth i aux to sluchalbym tylko chilli zet. Jedyna stacja, gdzie graja duzo muzyki, plus nigdy 2 razy nie slyszalem tego samego utworu, a dodatkowo pokazali mi paru nowych wykonawcow. Dozywotni props
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Z RMF i Zetką, jest jak z PO i PiSem, ludzie #!$%@?ą tym cały czas, bo nie wiedzą że istnieją inne, dużo lepsze stacje. Po prostu pjoter ustawił w aucie 10 lat temu te 2 stację i tak janusz skacze z jednej na drugą i spowrotem.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: no to jest taka cholerna irytacja kidy polecą 2 faj piosenki potem reklamy a potm sie orientujesz że wybiła pełna godzina czyli bedą wiadomoci albo jakieś głupoty. czasem radio Plus jeszcze ratuje poziom starymi dobrymi klasykami orpócz tych momentów gdzie gadają tam jakieś stare baby o swoim życiu xd
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj Ja bym jeszcze tu dodał heheżarciki gównoprezenterów. Ostatnio w aucie włączyłem rmf i dopóki leciała muzyka było jeszcze znośnie, aż do momentu gdy skończyła się piosenka i jakiś kolo zaczął rzucać tekstami przez które miałem ochotę wysiąść i iść pieszo. Dodatkowo ci gównoprezenterzy w radiu nie mówią normalnie tylko natarczywie drą mordy do mikrofonu. Nie wiem co to za szkoła i co to za moda, ale wiem jedno - to
  • Odpowiedz
@Bencorek: Jakim polskim? Stacje wyzej wymienione mają kapitał zagraniczny (bez eski). Jeśli mówimy o Polskim Radiu to Jedynka, Dwójka, Trójka czy Czwórka prezentują chyba wszystkie gatunki muzyczne (oprócz disco-polo).
  • Odpowiedz