Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu
o witam, chyba konczy sie moje #s----------e
dzis na spacerku z piwkiem se wszystko przemyslalem i jedno p--o w-------m do krzakow bo przesadzam z alko ostatnio i postanowilem kupić auto pierwsze bo wypłata u janusza sie zbliza a tymbardziej sobie zrobie prezent na urodziny oraz alternatywka z ktora pisze chyba sie mna bardziej interesuje i wzbudzam jej zainteresowanie, a i jeszcze przeprowadzka do wiekszego miasta, trzymajcie kciuki mirki zeby skonczylo sie te cale gowno
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyprian666: Auto ciężki temat, też sobie myślałem, a spełnię swoje marzenie Trabanta sobie kupię. W końcu kupiłem usterki co chwile martw się o przeglądy, tu blacha siamto tamto ubezpieczenia, jak bym jeszcze raz miał kupić pierwsze auto to bym podziękował.
  • Odpowiedz
@cyprian666: nie kupuj jak ja, 50 km od domu i tylko 40 zł na powrót do domu a nie wiadomo ile paliwa, lepiej odłóż kasę na remonty, jak nie jesteś w temacie co na początku sprawdzić i wymienić to pisz śmiało wytłumaczę ci wszystko. Pamiętaj jak kupisz używane auto to zawsze coś jest nie tak, byle by bite i zgnite nie było.
  • Odpowiedz