Wpis z mikrobloga

@Eskeel: To się nadaje na jakąś rozprawę dla psychologów, co nimi kieruje, po co im te wszystkie żebro plusy. Brak atencji, niedowartościowanie w życiu osobistym, komiczność osiągnięcia lub udowodnienia sobie czegoś?
Tag rozdajo jest fajny, ale większość wpisów to jakaś kpina.
  • Odpowiedz
@Hatam Mnie się pytasz? Zrobiłem dzisiaj legitne rozdajo, w którym można wygrać fajne nagrody to ledwo 30 osób, gościu wstawia o Lotto i cyk 300 plusów chociaż nikt i tak nie wygra. Czy mam ból dupy? Tak, bo to jest śmieszne, ale cóż poradzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blantek
  • Odpowiedz
@Eskeel: Myślę dokładnie tak samo. Połowa rozdajo to spam i niepotrzebna dezinformacja nie wiadomo po co.
A teraz pytanie do wszystkich, wygrałem rozdajo, ale nie dostałem nagrody, przez pierwsze 2 miesiące byłem zapewniany, że nagroda jest w drodze, ale nic nie doszło. Teraz nie odpowiadają na moje wiadomości, więc podejrzewam, że wypięli się tyłkiem.
I teraz moje pytanie, czy jak użyję tagu oszukujo, to czy mogę dodać też tag rozdajo? Z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eskeel: @Hatam: z tym rozdajo to różnie bywa. Jedni nie dostają inni dostają to czego inni nie chcieli. Ja tam plusuje bardziej dla zasięgu bo tylko raz wygrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to tylko dlatego , że pojechali po rajtach rozdającego a to było legitne rozdajo. Cumpel się #!$%@?ł i dał mi buciki które były nowe i są bardzo wygodne ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz