Wpis z mikrobloga

Myślałem o zakupie głośników do komputera/tv. Może jakiś zestaw 5.1. Nigdy takich nie posiadałem, więc nie wiem jak to wygląda z kwestią podłączenia i okablowania. Pomyślałem o jakimś zestawie, w którym satelity będą łączyły się z urządzeniem via bluetooth. Jak to wygląda w kwestii zasilania, jakości dźwięku, funkcjonalności? Z chęcią zapoznam się z opiniami i radami na co warto zwrócić uwagę przy zakupie takich głośników.
#audio #glosniki #bluetooth #komputery
  • 6
@lukas12x: mam taki właśnie soundbar Phillips Fidelio B5 4.1 z głośnikami bezprzewodowymi. Polecam takie rozwiązanie - jak oglądasz film z dźwiękiem przestrzennym to jest czad.
Jeśli kupujesz coś z odłączanymi głośnikami, które nie mają zasilania po kablu licz się z tym, że po ok 2-3 latach baterie w nich siadają. Chińczycy sprzedają takie baterie ale to trzeba się bawić z wymianą. Ja miałem przedłużoną gwarancję i właśnie wróciły z serwisu więc
@lukas12x: jak masz trochę kasy to polecam upolować Samsunga HW N950 i wiem co mówię bo mam. Wrażenia niesamowite jeśli ogladasz Netflixa i jeszcze większe przy Bluray z Atmosem. Można je wyłapać na alledrogo za 3-3.5k.
@YogiYogi: Brzmi i prezentuje się jak marzenie xD Zaciekawiłeś mnie :D Niestety mój budżet jest sporo niższy, szukam czegoś max do 1,5k - 2k ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc pewnie i sporo słabszej jakości ?
@lukas12x: modele inne niż ten Samsung hwn950 najlepiej przetestować przed zakupem np. Lg sky9 miał słabszy bas chociaż przez czas jaki go miałem był całkiem ok, cenowo dużo tańszy.
Pytanie czego oczekujesz i jakibmaszsalon.
U mnie nie było mowy o ciągnięciu kabli i uparłem się na głośniki satelitarne. Innym sprawdzi się fajne stereo.