Wpis z mikrobloga

  • 54
@Bajo-Jajo: Mają tego #!$%@? nie robić wcale. Idziesz na koncert słuchać muzyki i dobrze się bawić czy robić snapy dla psiapsi?
Rozumiem po koncercie zrobienie sobie zdjęcia z artysta, ale #!$%@? pol koncertu nagrywać?
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: na niektórych jest że nie możesz mieć profesjonalnego sprzętu, ale telefon już tak.. poza tym przemycenie alko w torebce różowej jest proste to i sprzęt da radę.. dla chcącego nic trudnego.
kwestia posiadania rigczu
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: Na koncertach Jack'a White'a trzeba włożyć telefon do takiego specjalnego woreczka ( generalnie zakaz używania tel), moim zdaniem super sprawa, nie każdy chce mieć przed twarzą nagrywającego #!$%@? z telefonem ( _)
  • Odpowiedz
@Huczek: No to zależy na jakie chodzisz, na koncertach bardziej niszowych zespołów w mniejszych klubach raczej ciężko jest znaleźć fotografa czy reportera. Jak dostałbym nagranie z youtuba czy zdjęcie potem to byłbym zadowolony. Niestety ludzka pamięć jest zawodna i jakieś zdjęcie czy coś pozwala sobie odświeżyć wspomnienia. Natomiast zgadzam się, że stanie cały czas i nagrywanie jest bez sensu
  • Odpowiedz
  • 1
@WykresFunkcji
Chodziłem głównie na koncerty w klubach ( punk here wiec głównie małe lokale) nie wiem jaka korzyść z tego że zrobisz sobie filmik. Oglądacie to razem z rodziną czy co?
W małych lokalach zawsze możesz stanąć z tyłu nikomu nie przeszkadza, ale na płycie na stadionie to tylko przeszkadza innym.
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: #!$%@?ło was do reszty, normalna sprawa sobie nagrać chwile jakiegoś kawałka, z minute czy 2 z koncertu na ulubionej piosence czy chociażby samo wejście artysty, potem wracasz do domku i sobie możesz powspominać czy znajomemu pokazać. Nie widzę w tym nic złego no chyba że serio ktoś #!$%@? kamerką z telefonu przez cały koncert
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zartrom: tyle, że uważa tak kilkanaście lub nie kilkadziesiąt osób. Na ostatnim koncercie na jakim byłem ciężko mi było zobaczyć scenę, bo nie dość, że mam te marne 175 cm wzrostu to do tego od #!$%@? telefonów w górze
  • Odpowiedz
@Inzane: Na A Perfect Circle nie musieliśmy chować telefonów do tych kondonów. Wystarczyły kominkaty, że zespół sobie nie życzy. I praktycznie podziałało. także jest nadzieja w narodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz