Wpis z mikrobloga

@paaweuuu: Jako, że to nie cupra ani fr to stockowo 101KM, ale przy 1,2t wagi jest nawet czym jechać :D. I nie wiem czy czasami nie było chipa robionego bo auto żwawe w cholerę, na autostradzie idzie 210, przy 140 km/h spalanie w granicach 6l, jak ktoś ma podobne autko, to może dać znać jak u niego ((oo))
@Valky właśnie sie zastanawiam nad ibiza cupra tdi a leonem fr lub cupra 4 tdi i szukam.kogos kto mi doradzi cos
ale z tego co oglądałem to te ibizy idą jak #!$%@?
@paaweuuu: też myślałem nad Leonem nowym ale ten środek mnie odstraszył, jak dla mnie paskudny. A w mojej się udał, no widziałem dużo tych Ibiz i tak ładnie nie było :D. Jedyny minus mojego to brak kontroli trakcji, nawet asr nie ma. Ogólnie dosyć twarde auto, czyli do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podobno minusem tych aut ogólne jest #!$%@? konstrukcja lusterek i przy wyższych prędkościach trochę
@Valky tak mi sie to auto podoba a jeszcze twoj ma świetny zderzak ale ciężko cos trafic
oststnio bylem.oglsdac "cupre" niby 200km a jakos nie przyspieszal pan od raz z ceny zszedl i chcial 12 za 2006 rok wiec podejrzane a tak wyglada 3/4 ogłoszeń