Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ukończyłem właśnie technikum informatyczne, nie posiadam jakiś niezwykłych zdolności oprócz tego, co trzeba było nauczyć się do zdania egzaminów zawodowych [zdane na 96,100,96% (E12,13,14)] oraz darmowych kursów online. Nie posiadam również żadnego doświadczenia w branży oprócz miesięcznych praktyk zawodowych. Nieskromnie powiem, że nie jestem osobą, która poszła do technikum "a bo tak", szybko się uczę, uwielbiam SQL i widzę się w tej branży, ale potrzebuje "kopniaka" aby zacząć. Właśnie stoję przed dostaniem się do pierwszej pracy i chciałbym się Was zapytać, czy zasugerowanie płacy netto 1600zł będzie odpowiednie i nieprzesadzone na start? Głównie widzę się w pracy przy bazach danych, ale nigdzie pewnie mnie nie przyjmą z brakiem doświadczenia, tak więc aplikuje do serwisu komputerowego a później się zobaczy.
#praca #zarobki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: jak serwis komputerowy to świeżak bez doświadczenia to skłaniałbym się ku najniższej krajowej. Jak jakaś duża firma z własnym działem IT, w której byś się opiekował całym sprzętem to z 100-200 zł netto więcej bym zaproponował.
@AnonimoweMirkoWyznania: znam kogoś kto po technikum informatycznym dostał 2200 z perspektywą dobicia do 2500 w przeciągu kilku miesięcy jeśli się sprawdzi. Praca w supporcie z bazami danych. I szczerze, to jest tak czy inaczej mało :)

Lepiej szukaj w większych miastach, te 2500 to możesz spokojnie proponować. Kolega który po technikum uczył się adminki we własnym zakresie dostał 3k w pierwszej pracy.

Szanujcie się ludzie, za 1600 to z domu nie